ForMotor zľavové kupóny

www.formotor.sk

Formotor.sk prevádzkuje internetový obchod s širokou ponukou autopríslušenstva, autovýbavy a autodoplnkov. V našej ponuke nájdete: autožiarovky, filtre, oleje, mazivá, aditíva, lepidlá a tmely, autokozmetiku, sviečky a žhaviče, autobatérie, stierače, autochémiu... Profesionálna povesť je povinná vám poskytnúť najvyšší možný štandard poskytovateľov služieb. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

inSPORTline 4home.sk Mall.sk Torriacars.sk

O obchode ForMotor.sk

formotor logo vašekupóny,sk

Hľadáte kvalitné autopríslušenstvo či autodoplnky a nechcete za ne utratiť more peňazí? Nemusíte. Internetový obchod Formotor.sk ponúka napríklad aj filtre, autožiarovky, oleje, sviečky, stierače, lepidlá, tmely a ešte oveľa viac za tie najlepšie ceny. Pri nákupe samozrejme využívajte rôzne zľavy, ktoré má e-shop v ponuke. Výhodný zľavový kupón vám dokáže ušetriť aj niekoľko eur. Presvedčte sa o tom na vlastné oči a prezrite si celý sortiment internetového obchodu, ktorý je rozdelený do týchto prehľadných kategórií:

  • Autožiarovky
  • Filtre
  • Oleje, mazivá a aditíva
  • Lepidlá a tmely
  • Autokozmetika
  • Sviečky a žhaviče
  • Autobatérie
  • Stierače
  • Autochémia
  • Autovýbava

Autožiarovky, filtre a oleje za skvelé ceny

Každý, kto má svoje auto, alebo minimálne vodičský preukaz, veľmi dobre vie, že z času na čas sa nočnej jazde jednoducho nevyhneme. Kvalitné osvetlenie je vtedy viac ako nevyhnutné. Slúži nám nielen na to, aby sme videli na cestu, ale v neposlednom rade aj na to, aby nas videli ostatní vodiči. Od toho máme v autách celý rad autožiaroviek a LED žiaroviek, ktoré sa od seba navzájom líšia. Využívajte rôzne zľavy a nakupujte bez výčitiek napríklad aj denné svietenie LED, xenonové výbojky, signálne žiarovky, motocyklové žiarovky, bicyklové osvetlenie, svetlá pre automechanikov, záložné balenia žiaroviek, kompletné svetlomety a ešte oveľa viac. Využite napríklad zľavový kód a nakupujte výhodne aj olejové, vzduchové, palivové, kabinové, motocyklové, hydraulické či priemyselné filtre, odstredivky, separátory oleja, poistné vložky, tesnenia a ešte oveľa viac. Ušetriť samozrejme môžete aj pri nákupy produktov ako sú motorové oleje, prevodové oleje, hydraulické oleje, kompresorové oleje, prísady do oleja, nafty či benzínu. Tu skrátka nájdete úplne všetko za tie najlepšie ceny.
 

Autokozmetika, lepidlá či sviečky

Nemusíte byť milovníkom áut, aby ste vedeli, že každé auto si vyžaduje aj určitú starostlivosť. Navštívte e-shop For motor sk a nakupujte výhodne aj prípravky na odstraňovanie škrabancov, autošampóny, vosky, prípravky na čistenie diskov a skiel, špongie a utierky či napríklad aj odstraňovače hmyzu. To všetko a ešte oveľa viac, si teraz navyše môžete zakúpiť za skvelé ceny. Výhodný zľavový kupón môžete napríklad využiť aj pri kúpe produktov zo sekcie Lepidlá a tmely, kde nájdete aktivátory a primery, sekundové lepidlá, polyuretánové lepidlá, protišmykové nátery a mnoho ďalších prípravkov, bez ktorých sa nezaobídete. V e-shope samozrejme zakúpite aj auto-zapaľovacie sviečky, žhaviace sviečky či snímače otáčok, autobatérie, stierače a ešte oveľa viac.

Expirované kupóny

5. 2. 2018

Zľavový kód - 5% zľava na nákup na Formotor.sk

Zľava 5% platí na celý… Viac o zľave

Zľava 5% platí na celý sortiment v eshope Formotor.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavové kupóny Formotor a autodoplnky nakúpite lacnejšie. Skryť text