Fitness-store zľavové kupóny

www.fitness-store.sk

Internetový obchod Fitness-store.sk ponúka všetko pre fitness. Pre intenzívne kardio cvičenie využite bežecké pásy, cyklotrenažéry, rotopedy, steppery. Pre výhodnejší nákup využite zľavový kupón na fitness produkty. Pre tých, ktorí naberajú svalovú hmotu sú pripravené posilňovacie lavice a veže, činky, kotúče, hrazdy na stenu,Nakupujte a využívajte aj zľavy na detské bicykle, kolobežky, odrážadlá, trojkolky či štvorkolky. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

inSPORTline Gamisport.sk Duvlan.sk Hej.sk Najlacnejsisport.sk

O obchode Fitness-store.sk

Fitness-store.sk – váš expert na fitness

Spoločnosť INVEX TRADE, s.r.o. zaoberajúca sa fitness produktami a pomôckami pre šport vznikla ešte v roku 2008 s jasným cieľom naplniť potreby a požiadavky tých,  ktorí sa rozhodli vziať zdravie do svojich vlastných rúk a jednoducho si šport zamilovali presne tak, ako aj majitelia tejto spoločnosti. V roku 2014 sa k svojim zákazníkom dostáva ešte bližšie cez e-shop Fitness-store.sk, v ktorom nájdete všetky produkty fitness pohromade v certifikovanej kvalite a teraz navyše cez výhodné zľavy za bezkonkurenčné ceny. Konkrétne nakupujte v týchto oddeleniach s naozaj bohatou ponukou športového náčinia:

  • Náradie na cvičenie

  • Posilňovacie stroje, trenažéry

  • Vybavenie posilňovne

  • Pohyb pre deti

  • Šport bezpečne

Rozhodne využite zľavy na fitness stroje ako sú pevné či nastavovacie jednoúčleové a multifunkčné posilňovacie lavice, lavice na brucho a chrbát, multipressy, leg pressy, Scotove lavičky, inverzné či bench lavice od svetových výrobcov Solid, Hammer, RBSport, Finlo... Zľavové kódy použite i na boxerské vrecia, trenažéry, chrániče, hrušky, švihadlá a bandáže,  Hexagon príslušenstvo, stropné a stenové hrazdy, multifunkčné i viacúčelové bradlá značiek Body Solid, Tuff Stuff, Best Fitness by Body. Fitness-store.sk, to sú aj zaujímavé zľavy na činky: neoprénové, vinylové sety, adaptéry, úchopy, kettlebelly, vin-belly, kotúče, chrómové jednoručky, profesionálne olympijské alebo vzpieračské činky, stojany a tyče. Ak sa venujete joge či pilates, zaobstarajte si tiež rôzne pomôcky pre tieto druhy športu: gymnastické lopty, trampolíny, gumové pásy, posilňovacie kolieska, tréningové crossfit kužele, úchopy na kľuky... A cez zľavový kupón  na podložky na cvičenie i napríklad vodeodolné, antibakteriálne a antialergické fitness podložky značiek  RBSport či penové balančné podložky a karimatky na jógu.

 

Fitness-store to sú produkty aj pre jednotlivca aj pre fitness centrá  či iné športové zariadenia

Na Fitness-store.sk nájdete teraz tiež zľavy na posilňovacie veže a bežiace pásy výrobcov Sole Fitness, Spirit Fitness, Kettler, Master... Klubové, profesionálne, bezmotorové, motorové i domáce bežecké pásy, cyklotrenažéry, spinningové bicykle, mechanické, elektrické crossové či veslovacie trenažéry, rotopedy, recumbenty, steppery a spomínané posilňovacie veže na kotúče a s tehličkami, ako aj Smithov stroj. Fitness-store.sk, to je aj vybavenie posilňovní: profesionálne zariadenia pre celé telo, kardiostroje, športové podlahy od aeróbnych a činkových  zón cez Sportec Color,  ale i multifunkčné reflexné svetlá a v neposlednom rade pomôcky pre pohyb detí, ktorým cez pripravené zľavy na detské bicykle a odrážadlá za najlepšie ceny na trhu môžete zadovážiť napríklad bicykle Puky, trojkolesové či dvojkolesové scooter kolobežky, trojkolky s vodiacou tyčou, odrážadlá Wutsch i šlapacie štvorkolky! Fitness-store.sk je jednoznačne miesto žijúce športom, kde sa snúbi kvalita so skvelou cenou!

Expirované kupóny

31. 12. 2015

Zľavový kód - 5% zľava na Fitness-store.sk

Zľava 5 % platí na celý… Viac o zľave

Zľava 5 % platí na celý sortiment eshopu Fitness-store.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón Fitness store a nakúpite fitness zariadenia alebo športové potreby lacnejšie. Skryť text