Fitness-store zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Fitness-store - Máj 2024

__photo
-35%
Zľava
Fitness-store

Zľavy až - 35% na fitness a posilňovacie stroje

V eshope Fitness-store.sk nájdete teraz zľavy až do - 35% na vybrané posilňovacie stroje, trenažéry a športové potreby v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Fitness-store

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100 €

Nakúpte v eshope Fitness-store.sk tovar za viac ako 100 € a Vašu objednávku Vám doručíme ZADARMO!

Viac o zľave


eshop Fitness-store - činky na cvičenie
1

Fitness-store.sk – váš expert na fitness

Spoločnosť INVEX TRADE, s.r.o. zaoberajúca sa fitness produktami a pomôckami pre šport vznikla ešte v roku 2008 s jasným cieľom naplniť potreby a požiadavky tých,  ktorí sa rozhodli vziať zdravie do svojich vlastných rúk a jednoducho si šport zamilovali presne tak, ako aj majitelia tejto spoločnosti. V roku 2014 sa k svojim zákazníkom dostáva ešte bližšie cez e-shop Fitness-store.sk, v ktorom nájdete všetky produkty fitness pohromade v certifikovanej kvalite a teraz navyše cez výhodné zľavy za bezkonkurenčné ceny. Konkrétne nakupujte v týchto oddeleniach s naozaj bohatou ponukou športového náčinia:

  • Náradie na cvičenie
  • Posilňovacie stroje, trenažéry
  • Vybavenie posilňovne
  • Pohyb pre deti
  • Šport bezpečne

2

Všetko pre zdravý pohyb

Rozhodne využite zľavy na fitness stroje ako sú pevné či nastavovacie jednoúčleové a multifunkčné posilňovacie lavice, lavice na brucho a chrbát, multipressy, leg pressy, Scotove lavičky, inverzné či bench lavice od svetových výrobcov Solid, Hammer, RBSport, Finlo... Zľavové kódy použite i na boxerské vrecia, trenažéry, chrániče, hrušky, švihadlá a bandáže,  Hexagon príslušenstvo, stropné a stenové hrazdy, multifunkčné i viacúčelové bradlá značiek Body Solid, Tuff Stuff, Best Fitness by Body. Fitness-store.sk, to sú aj zaujímavé zľavy na činky: neoprénové, vinylové sety, adaptéry, úchopy, kettlebelly, vin-belly, kotúče, chrómové jednoručky, profesionálne olympijské alebo vzpieračské činky, stojany a tyče.

Ak sa venujete joge či pilates, zaobstarajte si tiež rôzne pomôcky pre tieto druhy športu: gymnastické lopty, trampolíny, gumové pásy, posilňovacie kolieska, tréningové crossfit kužele, úchopy na kľuky... A cez zľavový kupón  na podložky na cvičenie i napríklad vodeodolné, antibakteriálne a antialergické fitness podložky značiek  RBSport či penové balančné podložky a karimatky na jógu.

bežecký pás Fitness-store
3

Fitness-store to sú produkty aj pre jednotlivca aj pre fitness centrá či iné športové zariadenia

Na Fitness-store.sk nájdete teraz tiež zľavy na posilňovacie veže a bežiace pásy výrobcov Sole Fitness, Spirit Fitness, Kettler, Master... Klubové, profesionálne, bezmotorové, motorové i domáce bežecké pásy, cyklotrenažéry, spinningové bicykle, mechanické, elektrické crossové či veslovacie trenažéry, rotopedy, recumbenty, steppery a spomínané posilňovacie veže na kotúče a s tehličkami, ako aj Smithov stroj. 

lana na cvičenie Fitness-store

Fitness-store.sk, to je aj vybavenie posilňovní: profesionálne zariadenia pre celé telo, kardiostroje, športové podlahy od aeróbnych a činkových  zón cez Sportec Color,  ale i multifunkčné reflexné svetlá a v neposlednom rade pomôcky pre pohyb detí, ktorým cez pripravené zľavy na detské bicykle a odrážadlá za najlepšie ceny na trhu môžete zadovážiť napríklad bicykle Puky, trojkolesové či dvojkolesové scooter kolobežky, trojkolky s vodiacou tyčou, odrážadlá Wutsch i šlapacie štvorkolky!

4

Výhody pre zákazníkov Fitness-store

Fitness-store.sk je jednoznačne miesto žijúce športom, kde sa snúbi kvalita so skvelou cenou!

Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Fitness-store

4.0

Veľmi dobré hodnotenie

Celkom hodnotilo 25 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
3 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 4x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 3x
Zlé (0 - 1,0) 0x