Empik foto zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Empik foto - Júl 2022

__photo
-40%
Zľavový kód
Empik foto

Zľavový kód - 40% zľava na fotografie 20x30 na Empikfoto.sk

Zľava 40% platí na fotografie 20x30 v eshope Empikfoto.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavové kupóny Empikfoto a fotografie nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Empik foto

Doprava zadarmo na nákup nad 30 € na Empikfoto.sk

V eshope Empikfoto.sk získate dopravu zadarmo pre každý nákup nad 30 €.

Viac o zľave


Empikfoto eshop
1

Fotokniha plná spomienok aj tričko s potlačou na mieru

Spoločnosť ponúka tlačiarenské služby personalizovaných predmetov aj tlač fotografií rôznych formátov. Vaše fotografie a nápisy vám pomôže dostať na tričká, hrnčeky, vankúše či do vlastných fotokníh. Využite Empikfoto zľavový kód, vďaka ktorému objednáte malý darček pre akúkoľvek príležitosť výhodne. Svoje spomienky môžete uchovať v rôznych formátoch a jednoducho ich objednať aj prostredníctvom aplikácie.

2

Empikfoto zľava na široký sortiment

Na e-shope nájdete rôzne služby a produkty v niekoľkých kategóriách:

 

  • tlač fotografií,
  • fotoknihy,
  • obrazy a plagáty,
  • fotodarčeky,
  • fotoprianie,
  • kalendáre.

Empikfoto eshop -potlač na hrnčeky

Chvíle strávené pri pozeraní fotografií z rôznych výletov, špeciálnych, ale aj tých obyčajných krásnych dní majú svoje čaro vďaka fotoknihám. Tie si môžete vytvoriť jednoducho, použitím predpripravených tematických šablón. Fotoknihu si však môžete vytvoriť aj podľa vlastného návrhu v klasickej tvrdej alebo mäkkej väzbe. Každá kniha je originálna a vhodná aj ako darček pre kamaráta či rodinného príslušníka.

Fotky si hravo zakomponujete aj na svoje obľúbené miesta kdekoľvek doma. Pri objednávke stačí vložiť zľavový kód Empikfoto a svoj domov tak vďaka plagátom či fotoobrazom zútulníte výhodnejšie. Rovnako ako fotopanely ich do koláží alebo tematicky rýchlo upravíte vďaka šablónam, no navoliť si môžete aj vlastný štýl. Hliníkové alebo drevené fotopanely so stojanom aj závesným úchytom vytvárajú vďaka potlačeným bočným stenám moderný 3D efekt.

Navrhnite si kalendár plný vlastných fotografií, v ktorom zvýrazníte dôležité dátumy trefným vodoznakom. Môžete zanechať aj poznámku, odkaz alebo vložiť ľubovoľný text cez fotografiu. S vlastným pozadím a vybranými rozmermi vám zapasuje presne.

3

Navrhnite si čokoľvek v mobilnej aplikácii

S aplikáciou Empikfoto si môžete jednoducho vytvoriť a editovať svoju objednávku priamo v mobile. Nájdete ju na Google Play a rovnako aj na App Store. Priamo v nej si môžete svoje fotografie editovať, vytvárať koláže či dokonca tlačiť priamo zo svojich sociálnych sietí napríklad z Facebooku alebo z Instagramu.

Empikfoto eshop - návrhy z aplikácie
4

Empikfoto Black Friday a iné akcie

Zľavové kódy
Zľavy
Doprava zdarma
Black friday

Produkty podľa svojich predstáv si zaobstaráte počas najznámejšieho dňa plného zliav, akým je takzvaný čierny piatok, mimoriadne výhodne. Rôzne zľavy a akcie tu na vás čakajú aj počas celého roka. V priebehu roka si výhodne zaobstaráte personalizované darčeky, pozdravy či pozvánky na rôzne udalosti. Pohodlne si objednáte aj drobnosti, ktorými sa môžete obklopiť a stále tak mať nablízku fotografie svojich blízkych alebo spomienky na pekné udalosti.

5

Hodnotenie Empikfoto.sk

5.0

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 1 zákazníkov
1 __thumbsup Zákazníkov doporučuje
0 __thumbsdown zákazníkov nedoporučuje
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 1x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x