Duvlan zľavové kupóny

4 overené zľavové kódy a kupóny Duvlan - Máj 2024

__photo
-40%
Zľava
Duvlan

Zľavy až - 40% na tranpolíny na Duvlan.sk

V eshope Duvlan nájdete zľavy až do - 40% na vybrané tranpolíny.

Viac o zľave
-38%
Zľava
Duvlan

Zľavy až - 38% na posilňovacie veže na Duvlan.sk

V eshope Duvlan nájdete zľavy až do - 38% na vybrané posilňovacie veže.

Viac o zľave
-35%
Zľava
Duvlan

Zľavy až - 35% na bežecké pásy

V eshope Duvlan nájdete zľavy až do - 35% na vybrané bežecké pásy.

Viac o zľave
-30%
Zľava
Duvlan

Zľavy až - 30% na rotopedy na Duvlan.sk

V eshope Duvlan nájdete zľavy až do - 30% na vybrané rotopedy.

Viac o zľave


eshop Duvlan - činky na cvičenie
1

Duvlan.sk – fitness produkty presne pre Vás

Duvlan je popredným internetovým predajcom fitness zariadení a príslušenstva, športových potrieb, produktov pre zábavu a voľný čas na Slovensku a v Česku. Duvlan.sk je najväčší originál slovenský internetový predajca fitness zariadení a príslušenstva, v ktorom si môžete uplatniť Duvlan zľavové kódy a zľavové kupóny. Duvlan vyrába a distribuuje vlastnú značku DUVLAN, ktorá predstavuje najvýhodnejší pomer kvality a ceny na trhu. Obchod je výhradným distribútorom fitness zariadení značiek BH Fitness, Diadora, Christopeit na Slovensku. E-shop je jednoducho rozdelený do 2 základných kategórií:

  • Fitness
  • Šport a voľný čas        

Či už hľadáte športové potreby pre osobné užívanie alebo pre svoje fitness štúdia a iné športové zariadenia, v e-shope Duvlan nájdete všetky potrebné produkty, s ktorými sa rýchlo dostanete do kondície, akú potrebujete. Vyberajte produkty ako napríklad rotopedy, minirotopedy, gymnastické lopty, boxovací stojan, eliptické trenažéry, vibračné pásy a vibromasážne stroje a mnoho ďalších produktov, pri ktorých je možné

si uplatniť Duvlan zľavový kód alebo zľavový kupón. Ak sa pre nákup rozhodujete aj podľa toho, či je v e-shope Duvlan zľava na produkty, o ktoré máte záujem, neváhajte si prezrieť celý sortiment e-shopu a nájsť presne to, čo Vám vyhovuje.

oblečenie a podložky na jógu Duvlan
2

S Duvlanom môže športovať naozaj každý

V oblasti fitness kategórie Duvlan ponúka bežecké pásy, cyklotrenažéry, činky, eliptické trenažéry, fitlopty, fitness náradie, posilňovacie lavice, veže a stroje, steppery, veslárske trenažéry, vibračné stroje, potreby pre box. V tejto kategórii môžete nakúpiť výhodne, ak využijete Duvlan zľavy, prípadne Duvlan zľavové kódy alebo zľavové kupóny.  Rozmýšľate nad tým ako tráviť voľný čas so svojimi blízkymi? Prípadne ako sa zabaviť, keď nie je práve ideálne počasie? V takom prípade ste na správnej adrese a Duvlan.sk Vám ponúka hneď niekoľko tipov, resp. produktov, ktoré Vám pomôžu sa odreagovať a zároveň  sa môžete aj príjemne športovo zabaviť. Nezabúdajte, že Duvlan myslí aj na to, ako Vám spríjemniť nákup, a preto si uplatnite zľavy, Duvlan zľavový kód alebo zľavový kupón. Vyberať si môžete zo širokej ponuky - detské bicykle, člnky a kajaky, bazény, hojdačky a hojdacie siete, hracie stoly, stoly na záhradu, hračky na záhradu, infrasany, In-line korčule, kolobežky a odrážadlá, masážne kreslá a prístroje, outdoor potreby – batohy, stany, spacáky, trekingové palice, stolnotenisové stoly, trampolíny, záhradný nábytok, žinenky, zimné korčule. Či už budete nakupovať produkty z kategórie Fitness alebo Voľného času, máte jedinečnú možnosť využiť  Duvlan zľavový kód alebo zľavový kupón a ušetriť tak pri nákupe. O tom, že Duvlan.sk ponúka kvalitné produkty svedčia aj tieto značky: ACRA, Adidas, Amca, Ariane sk, Bestway, Bestway, BH Fitness, BH

 Shiatsu, BIET, Body-Solid, BRAVO, Bremshey, Brother, Butterfly, Champion, Christopeit, Coleman, Diadora, Diony, Donic, DUVLAN, G-Fitness, GUMOTEX, HIKO, Intrea, JILONG, KATSUDO, Kelton, La Siesta, LAUBR-SPORT, MadMax, MARIMEX, Power System, PowerLine, PROFIPLAST, Ramiz, Reebok, ROJAPLAST, Sevylor, Spartan, Spokey, Sponeta, Stiga, Trigano, Trimm, Yedoo.

3

Duvlan poskytuje kvalitné služby pre svojich zákazníkov

Duvlan ponúka svojim zákazníkom jednoduchý a výhodný nákup prostredníctvom internetu. Neustále sa snaží zlepšovať produkty a služby, aby svojim zákazníkom umožnil pohodlný, rýchly a cenovo najvýhodnejší on-line nákup fitness zariadení, športových potrieb a produktov pre zábavu & voľný čas. Okrem predaja vyššie uvedených produktov zabezpečuje záručný a pozáručný servis na zariadenia vlastnej značky Duvlan, ako aj ostatných značiek, ktoré distribuuje na Slovensko. Servis zabezpečujú kvalitní servisní pracovníci priamo vo firme, alebo podľa potreby aj priamo u zákazníkov. Predajom tovaru sa vzťah so zákazníkmi pre Duvlan nekončí. Duvlan je Vašim spoľahlivým partnerom počas záručnej doby zakúpených produktov a v prípade potreby sa snaží pomôcť zákazníkom aj po uplynutí záručnej doby, ak o to e-shop požiadajú.

športové a fitness oblečenie a potreby Duvlan
4

Výhody pre zákazníkov Duvlan

Ak sa pre nákup rozhodujete aj podľa toho, či je v e-shope Duvlan  zľava na produkty, o ktoré máte záujem, neváhajte si prezrieť celý sortiment e-shopu a nájsť presne to, čo Vám vyhovuje.

Zľavové kódy
Zľavy
5

Hodnotenie Duvlan

4.7

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 22x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x