Dermacol zľavové kódy a výpredaje

1 overený zľavový kupón Dermacol - Máj 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Dermacol

Doprava zadarmo pre registrovaných na nákup na Dermacol.sk

V eshope Dermacol získajú registrovaní pri nákupe nad 30 € doručenie zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Dermacol eshop
1

Dermacol.sk - To je viac ako len kvalitná kozmetika

Dermacol akcia ponúka jedinečné produkty, akými sú kozmetika na starostlivosť o pleť a na starostlivosť o telo, dekoratívna kozmetika a kvalitné parfumy. Dermacol je celosvetovo známa a uznávaná značka kozmetiky, ktorá garantuje kvalitu a na jej výrobe spolupracujú odborníci z lekárskej dermatológie a kozmetiky na najvyššej úrovni. Využite Dermacol Black Friday, možnosť nakúpiť si lacno kvalitné prípravky, ktoré sú overené dlhoročnou tradíciu a rozmaznajte svoje telo týmito skvelými produktami. Môžete si vybrať z nasledovných kategórií:

  • dekoratívna kozmetika
  • starostlivosť o pleť
  • starostlivosť o telo
  • slnečná kozmetika
  • parfémy

2

Skvelá dekoratívna kozmetika

Ak využijete Dermacol výpredaj, môžete výhodne nakúpiť skvelú dekoratívnu kozmetiku, kde nájdete produkty na tvár - báze, make-upy, lícenky, korektory, púdre, bronzery a skrášľujúce fluidá, taktiež produkty na oči – riasenky, podkladové báze, očné tiene, linky a ceruzky, na pery sú v ponuke rúže, lesky, balzamy a ceruzky, rovnako tú nájdete i laky na nechty a prípravky na starostlivosť o nechty, púdre na vlasy, rôzne kozmetické pomôcky a kozmetické kolekcie ako bronzujúca kolekcia či rozjasňujúca kolekcia. Pri starostlivosti o pleť si môžete vybrať tie správne produkty podľa viacerých kritérií. V ponuke nájdete denné krémy, nočné krémy, očné krémy a gély, čistiace mlieka a toniká, čistiace gély, odličovače očí, peelingy, intenzívne séra, pleťové masky a bieliaci pleťový rad. Vybrať si môžete podľa typu pleti prípravky na suchú, citlivú, problematickú, zmiešanú, normálnu pleť alebo všetky typy pleti. Podľa charakteristiky a starostlivosti o pleť máte na výber produkty na starostlivosť o suchú pleť, na hydratáciu pleti, starostlivosť o problematickú pleť, prípravky na čistenie pleti, na intenzívnu liftingovú starostlivosť, prevenciu proti vráskam 30+, prevenciu proti vráskam 35+, na starostlivosť o zrelú pleť 50+ a na detoxikáciu. V ponuke sú produktové rady ako Time Coat, 3D, Hyaluron Therapy, Perfect Base, Acneclear, BT Cell, Pearl Elixir, Saphir Elixir, Gold Elixir, Whitening a Detox & Defence.

3

Zľavy na prípravky pre starostlivosť o telo

Uplatnite si Dermacol zľavový kód a vyberte si aj z produktov starostlivosti o telo, kde na vás čakajú prípravky na štíhle a pevné telo, na starostlivosť o ruky a nohy a kúpeľovú starostlivosť ako telové mlieka, telové gély a balzamy, sprchové gély, telové peelingy, krémy na ruky, krémy, balzamy a spreje na nohy, telové oleje a make-upy a tuhé parfumy z produktových radov Enja, Body Love Program, Gold Elixir a Aroma Ritual.

Dermacol

Ak si uplatníte zľavové kódy, čaká na vás výhodný nákup slnečnej kozmetiky, kde nájdete pleťové krémy, telové mlieka, balzamy a sprchové gély na opaľovanie, po opaľovaní, na samoopaľovanie a na starostlivosť o pokožku do solária z produktových radov Sun a Solar. V ponuke nájdete i nádherné parfumy pre mužov i ženy, ktoré vás iste očaria nádhernými vôňami. Výhodnejšie si ich viete zaobstarať, počas akcie Black Friday Dermacol. 

4

Zľavy, ktoré Dermacol ponúka

Vyberte si zo širokej ponuky kvalitnej kozmetiky, ktorú teraz môžete získať za jedinečné ceny.

Zľavy
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Dermacol

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
20 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 10x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 8x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x