AQT zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny AQT - Júl 2024

__photo
-50%
Zľava
AQT

Zľavy až - 50% na fotoaparáty a foto príslušenstvo na AQT.sk

V eshope AQT.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané fotoaparáty a foto príslušenstvo.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
AQT

Doprava zdarma na nákup na AQT.sk

V eshope AQT.sk získate pri nákupe nad 100 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


1

AQT.sk – internetový obchod spoločnosti Aquamat

Spoločnosť Aquamat s.r.o. už od roku 2001 predáva foto a video techniku významných svetových značiek. Vďaka statusu Canon Pro Partner ponúkame celý sortiment tejto prémiovej značky ako prví na Slovensku od roku 2009. Taktiež sme autorizovaný predajca techniky spoločnosti Nikon.  Tieto firmy svetovej kvality sú v našom eshope zastúpené:

  • digitálnymi fotoaparátmi
  • objektívmi,
  • filtrami,
  • video technikou
  • i príslušenstvom
2

Všetko pre profesionálnych fotografov

Profesionálni fotografi u nás nájdu presne to, čo hľadajú. Okrem fotoaparátov špičkovej kvality pre svoju prácu potrebujú aj najspoľahlivejšie príslušenstvo. Práve pre nich sme vytvorili samostatné kategórie Ateliérové vybavenie a Professional. Aj amatérsky nadšenec chce techniku, ktorá ho nesklame. Náš výber fotoaparátov, objektívov a príslušenstva sa orientuje aj na vás. Ak sa chcete naučiť fotiť ako profesionál, naše workshopy sú vám otvorené.Vieme presne, čo každý potrebuje. Zrkadlovky, kompakty, športové kamery, profesionálne videokamery, digitálne kamery... Sme profi odborníci, poradíme aj tým, čo nevedia, čo hľadajú. Na náš tovar navyše starostlivo dbáme aj po zakúpení, preto do svojej ponuky zaraďujeme servis výrobkov Canon vo Viedni.

objektiv pre fotoaparát
objektivy, stativy alebo fotoaparát
3

Zľavové kupóny AQT.sk

Zákazníkov chceme potešiť aj štedrými akciami. Zľavové kupóny Aqt môžete použiť na celý sortiment eshopu aqt.sk. Zľavy na videotechniku, fotoaparáty, kamery, objektívy, filtre a ďalší tovar nájdete na Vašekupóny.sk. V rámci jednotlivých kategórií na eshope máte aj podkategórie pre jednoduchšie vyhľadávanie vami zvoleného tovaru. Vďaka ľahkej orientácii nájdete v internetovom obchode spoločnosti Aquamat všetko ľahko a rýchlo.

Internetový obchod aqt.sk tvorí viac ako 10 tisíc produktov pre všetkých fotografov, od začínajúcich nadšencov po dlhoročných profesionálov. Či už hľadáte technologické novinky v oblasti foto a video techniky, alebo klasiku, ktorá nesklame, eshop aqt.sk má všetko. Všetky produkty Canon sú navyše s dopravou zadarmo! Táto ponuka platí aj na iný tovar presahujúci sumu 250 eur. Tak si vyberte svoj profesionálny fotoaparát, kameru alebo akékoľvek príslušenstvo, uplatnite zľavový kupón na aqt.sk a máte produkt najlepšej kvality za najvýhodnejšiu cenu. Len s aqt.sk!

4

Zľavy v eshope AQT.sk

Vyberte si svoj profesionálny fotoaparát, kameru alebo akékoľvek príslušenstvo, uplatnite zľavový kupón na aqt.sk a máte produkt najlepšej kvality za najvýhodnejšiu cenu. Len s aqt.sk!

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
5

Hodnotenie AQT

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 29 zákazníkov
29 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 23x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x