Vuch zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Vuch - Október 2023

__photo
-30%
Výpredaj
Vuch

Výpredaj až - 30% zľavy na módne doplnky na Vuch.sk

V eshope Vuch teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do - 30% na vybrané módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Vuch

Doprava zadarmo pri nákupe nad 35 €

V eshope Vuch.sk získate pri nákupe nad 35 € dopravu zadarmo.

Viac o zľave


modra kabelka
1

Originálne módne doplnky od českej značky

Značka Vuch začala najmä ako výrobca dámskych peňaženiek, ale dnes na jej e-shopu kúpite aj veľa ďalších doplnkov a šperkov. Všetky produkty vás upútajú nielen originálnym vzhľadom, ale aj kvalitou, starostlivým výberom materiálov a precíznym spracovaním. Okrem štandardných kolekcií sa zákazníci môžu tešiť aj na rôzne limitované edície, pre ktoré sú typické zaujímavé detaily alebo vzory. Tieto rady vznikajú niekoľkokrát do roka, väčšinou v spolupráci s talentovanými umelcami. Ak ešte neviete, čo si zaobstarať, inšpirujte sa buď na samotnom e-shopu, alebo napríklad v magazíne značky, v ktorom nájdete množstvo zaujímavých a aktuálnych článkov. Skvelou správou je, že na väčšinu produktov platia niektoré Vuch zľava.

2

Stále sa rozširujúci sortiment pre ženy, mužov aj deti

Internetový obchod značky ponúka napríklad dámske peňaženky, kabelky, batohy, hodinky, oblečenie šperky alebo slnečné okuliare. Ďalej tu kúpite pánske peňaženky, batohy, doplnky, oblečenie a slnečné okuliare. Stále sa navyše rozširuje aj ponuka detského oblečenia a doplnkov, kozmetiky či obalov a puzdier. Vo všetkých kategóriách máte možnosť ešte ďalej vyberať podľa typu produktu alebo konkrétnej rady. A určite vás zaujme aj kategórie Vuch výpredaj, kde zoženiete všetok tovar v zľave. Všetko je prehľadne rozdelené podľa jednotlivých kategórií, stačí si len vybrať.

damska penazenka
3

Využite výhodný Vuch zľavový kód

Využiť môžete napríklad zľavový kód na dopravu nad určitú sumu zadarmo. Ďalšou možnosťou je zľavový kód Vuch, ktorý vám zníži celkovú sumu o niekoľko desiatok percent. Stačí ho jednoducho uplatniť priamo v nákupnom košíku. Samozrejmosťou je potom Vuch doprava zadarmo pri vyzdvihnutí na niektoré z predajní.

zeny prezentujuce damske doplnky
4

Každá zľava Vuch sa oplatí

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
Black friday

Už pri prvom nákupe si môžete zatočiť koleso šťastia, ktoré vám zaručí veľmi pekné zľavy. Okrem toho prebieha každý rok veľká zľavová akcia Vuch Black Friday, kedy sú ceny najnižšie. Pri tejto príležitosti môžete veľmi výhodne zaobstarať nielen darčeky pre vašich blízkych, ale aj sami pre seba. Budete tak mať radosť hneď dvakrát, z krásnych kvalitných produktov i vysokých zliav. Pre veľa ďalších výhod odporúčame sa zaregistrovať do takzvaného Vuch Clubu, kde na vás čakajú špeciálne VIP akcie a zľavy a tiež si vďaka tomu môžete vytvoriť zoznam prianí a ďalej ho zdieľať. Navyše tu uvidíte stav svojich objednávok online.

5

Hodnotenie Vuch.sk

5.0

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 1 zákazníkov
1 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 1x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x