pelikan zľavové kupóny a výpredaje

3 overené zľavové kódy a kupóny pelikan - Jún 2024

__photo
zľava
Zľava
pelikan

Zľavy na pobyty na Pelikan.sk

V eshope Pelikan.sk teraz nájdete vybrané pobyty v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave
akcia
Zľava
pelikan

Akcia na exotické dovolenky na Pelikan.sk

V eshope Pelikan.sk teraz nájdete vybrané exotické dovolenky v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave
akcia
Zľava
pelikan

Akcia na letenky na Pelikan.sk

V eshope Pelikan.sk teraz nájdete vybrané letenky v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave


cestovná agentúra Pelikán
1

Akciové pobyty Pelikán a zľavy na dovolenky

Keď cestovať či dovolenkovať, tak jedine s týmto eshopom. Je súčasťou najväčšej cestovnej agentúry v Strednej Európe a o garancii jeho kvality svedčí jednak 14 rokov praxe, ale aj viac ako 90 tisíc  spokojných zákazníkov na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku a Rakúsku. Cestovanie s ním je rýchle, jednoduché a teraz cez zľavy na pobyty či dovolenky alebo výhodný zľavový kupón Pelikán alebo zľavový kód Pelikán, aj extra výhodné. Preto rozhodne nepremeškajte zaujímavé zľavové kupóny a nakupujte ešte dnes. Konkrétne cez  tieto kategórie:

  • Letenky
  • Hotely
  • Akciové letenky
  • Akciové pobyty 
  • Autá
  • Odvoz na letisko
  • TURBO

2

Výhodné letenky a ubytovanie

Potrebujete urýchlene letieť do USA? Miami, Chicaga či Atlanty? Alebo sa musíte premiestniť do nemeckých krajín: Berlína, Hamburgu, Kolína či Mníchova? Využite Pelikán zľavový kód alebo Pelikán kupón  na letenky a môžete bezkonkurenčne letieť i do Španielska: na Alicante, Malorku, Ibizu, do Malagi, ale aj Talianska, Belgicka a Holandska.

letenky Pelikán

Na portáli teraz navyše poletíte aj s najlepšou leteckou spoločnosťou na svete Quatar Airwais do Bangkoku, Phuketu, Ho Chi Minh! S portálom a  jeho jedinečnými zľavovými kódmi si okrem letov môžete rýchlo a výhodne zarezervovať tiež skvelé ubytovanie, s ním máte 20 miliónov izieb na celom svete doslova na dosah ruky. Cez výhodné top zľavy na ubytovanie ponúka  vyše 820 tisíc možností ubytovania v takmer 83 tisíc destináciách 220-ich krajín po celom svete. Hotely, apartmány, hostely, penzióny v Maďarsku, Anglicku, Monaku, Švédsku, San Maríne, na Islande či Malte.

3

Všetko pre Vašu dovolenku

Eshop ponúka zaujímavé Pelikán zľavy na pobyty. Na kombinovaný poznávaco-relaxačný pobyt na Srí Lanke s ubytovaním v hoteli Coral Sands nachádzajúcom sa na pláži Hikkaduwa, 8 alebo 15 dňový pobyt na Gran Canaria, do hotela Ancora, situovaného iba 300 metrov  od vlastnej súkromnej pláže v letovisku Stintino na Sardínii, ale aj na pobyty do Istanbulu, Kodane,  na Korfu, Maurícius ponúkajúci exotické záhrady i kúpele SPA,  či Seychely, kde môžete dovolenkovať na svetoznámej pláži Beau Vallon. 

pobyty Pelikán

Pelikan zľava sa vzťahujú i na výpožičku áut v ekonomickej, kompaktnej, strednej, štandardnej triede od najznámejších dodávateľov: Hertz, Avis, Europcar, Budget, Enterprise, Thrifty, s ktorými si svoju zahraničnú cestu naozaj uľahčíte. Eshop navyše rozšíril svoje služby aj o servis, ako je odlet na letiská či rýchle vyhľadávanie a bookovanie letov cez TURBO, čím neušetríte len svoje financie, ale aj čas. E-shop sa dlhé roky riadi heslom: „Lietam s ním rád“, ktorý ho dokonale vystihuje. Preto využite jeho služby a bezkonkurenčné ceny aj vy!

4

Pelikán Black Friday

Zľavové kódy
Zľavy
Black friday

Akciové pobyty môžete jednoducho získať aj vďaka výhodnej zľavovej akcii Black Friday Pelikán. Svetoznáma kampaň totiž zavítala aj na Slovensko a vďaka nej si môžete kúpiť letenky či pobyty alebo zájazdy za akciové ceny. Zľavy totiž niekedy atakújú až - 80%, tak prečo ich nevyužiť. Každa Pelikán akcia sa predsa oplatí. 

5

Hodnotenie Pelikán

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x