ALBATROS MEDIA zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny ALBATROS MEDIA - Júl 2022

__photo
-15%
Zľava
ALBATROS MEDIA

Zľavy až - 15% na knižné bestsellery na Albatrosmedia.sk

V eshope Albatrosmedia teraz nájdete vybrané knižné bestsellery v zľave až do - 15%.

Viac o zľave
-50%
Výpredaj
ALBATROS MEDIA

Výpredaj až - 50% zľavy na knihy, cd a dvd na Albatrosmedia.sk

V eshope Albatrosmedia teraz nájdete výpredaj a vybrané knihy, cd a dvd v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave


Albatros media eshop
1

Hľadáte knihy pre deti alebo naopak knihy pre dospelých?

Ak hľadáte knihy pre deti alebo naopak knihy pre dospelých za skvelé ceny, potom je internetový obchod Albatrosmedia.sk to pravé pre vás. Využite zľavy a nakúpte skvelé knihy za výhodné ceny. Nájdete tu knihy z vydavateľstva ako sú Albatros, B4U Publishink, Bisbooks, Computer Press, CooBoo, CPress, Edícia ČT, Edika, Fragment, Kniha Zlín, Management Press, Motto, Plus, XYZ. Pre Albatrosmedia je predaj kníh prioritou, preto svojim zákazníkom ponúkajú tú najkvalitnejšiu literatúru, či už je to beletria, detektívky alebo poézia .V Albatros media sa nájdu knihy všetkých literárnych žánrov. Ponuka je rozdelená nasledovne:

 • Auto-Moto
 • Beletria pre ženy
 • Beletria pre dospelých
 • Cestovanie
 • Hobby
 • Jazyky
 • Kalendáre
 • Karéra a rozvoj
 • Komiks
 • Kuchárske knihy
 • Príroda a záhrada
 • Technika a veda
 • Zdravie a životný štýl

2

Zaujímavé knihy pre deti aj dospelých

Každý má možnosť nájsť si tu tú správnu knihu pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho. Využi príležitosť, nájdi zľavu a nakup za výborné ceny knihy podľa vlastného výberu. Pre všetkých milovníkov beletrie je pripravená široká ponuka kníh ako napríklad adaptácia filmov, čítanie pre ženy, česká a slovenská literatúra, detektívka, historická próza, dobrodružná literatúra, eseje, fantasy, horor, poviedky, mystery, novela, román, psychologický román, spoločenský román, love story , sci-fi, svetová beletria thriller, životopis, ale aj TV seriály v knižnej podobe či ľudová slovesnosť. Rovnako bohatá je žánrovo i ponuka beletrie pre deti. Nájdete tu žánre ako dobrodružstvo, detektívka, fantasy, horor, humor, literatúra pre dievčatá, literatúra pre chlapcov, mystery, obrázková kniha, povesti, mýty, báje, rozprávky, sci-fi, príbehy detí či príbehy o zvieratách. Ak chcete ušetriť, neváhajte využiť výhodný zľavový kód a nebudete ľutovať. Každá zľava sa predsa ráta, no nie?

kniha Albatros media
učebnica Albatros media
3

Učebnice aj slovníky

Ak dávate prednosť inému literárnemu žánru ako je beletria, môžete si vybrať napríklad z ponuky jazykov. Nájdete tu napríklad dvojjazyčné knihy, jazykové učebnice, gramatiku, knihy na cesty, jazyky pre deti, jazyky pre obchodníkov či jazyky pre samoukov, výslovnosť, slovníky či slovnú zásobu. Alebo si vyberte knihy podľa vašich záujmov, či už ide o počítače, varenie či záhradku. Albatrosmedia ponúka naozaj veľké množstvo kvalitného čítania. Za výhodné ceny môžete nakúpiť aj učebnice, či už pre základné školy, stredné školy, univerzity alebo rôzne technické odbory.

4

Zľavy, ktoré Albatros media ponúka

Využite zľavy na knihy, vyberte si a nakúpte knihy za skvelé ceny.

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Albatros media

5.0

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 3 zákazníkov
3 __thumbsup Zákazníkov doporučuje
0 __thumbsdown zákazníkov nedoporučuje
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 3x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x