PASSAGE zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón PASSAGE - September 2023

__photo
-15%
Zľava
PASSAGE

Zľavy až - 15% na cestovné tašky a kabelky na Passage.sk

V eshope Passage.sk teraz nájdete zľavy až do - 15% na vybrané cestovné kufre, kabelky, tašky a módne doplnky.

Viac o zľave


eshop Passage
1

Passage.sk – kufre, tašky batohy len tých najlepších značiek

V internetovom obchode Passage.sk nakúpite za výhodné ceny kvalitné produkty svetových značiek ako sú napríklad Samsonite, MARCH, Traveite, Tommy Hilfiger, American Tourister, Sammies, Fullsport bag a mnoho ďalších. Či už sa chystáte na dovolenku, služobnú cestu, výlet alebo len tak niekam s deťmi, nakupujte kvalitnú batožinu za výhodné zľavové kupóny alebo zľavové kódy na Passage.sk. Aby ste našli ľahšie presne to, čo hľadáte, je sortiment v internetovom obchode prehľadne rozdelený do nasledovných kategórií:

  • Cestovné kufre
  • Pracovná kolekcia
  • Tašky
  • Batohy
  • Pre deti
  • Doplnky

2

Kufor na každú príležitosť

Veľmi obľúbenými sú práve cestovné kufre. V e-shope Passage.sk ich nájdete v rôznych veľkostiach a hlavne v mnohých farebných prevedeniach, čo Vám zároveň umožňuje byť stále „in“. Zľavy na kufre môžete využiť pri kúpe plastových kufrov, palubných kufrov, textilných kufrov či iných kufrov. Pre horšie povrchy ciest a chodníkov si určite vyberte kufre na dvoch kolieskach, ak sa presúvate letiskovými halami, určite budú vhodnejšie kufre na štyroch kolesách.

3

Tašky do práce aj do školy

Z pracovnej kolekcie si môžete vyberať kvalitné kožené alebo textilné aktovky, batohy na notebook, dokonca obaly na tablety a notebooky. Ak hľadáte kvalitné tašky, vybrať si môžete klasické cestovné tašky, cestovné tašky na kolieskach, nákupné tašky na kolieskach, tašky cez rameno, pánske tašky na doklady a mnohé ďalšie.

Ak hľadáte zľavy na školské tašky, detské tašky, alebo batohy pre deti, nezabudnite si prezrieť produkty určené práve deťom. Kvalitné prevedenie a pestrofarebná ponuka detských produktov čaká už len na Vás.

4

Využitie Passage zľavy na Vašekupóny.sk

Zľavy
5

Hodnotenie

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 11 zákazníkov
11 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 10x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x