Mimulo zľavové kódy a kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Mimulo - Jún 2024

__photo
akcia
Zľava
Mimulo

Akcia na detský tovar na Mimulo.sk

V eshope Mimulo teraz prebieha akcia na vybraný detský tovar ako posteľné obliečky, detské oblečenie, kočíky, odrážadlá a iné produkty pre deti.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Mimulo

Doprava zadarmo na nákup na Mimulo.sk

V eshope Mimulo.sk získate dopravu zadarmo pre nákup nad 99 €. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Mimulo eshop - detské body
1

Mimulo - Rozumieme potrebám Vášho bábätka

Je vás zrazu o jedného viac? Eshop Mimulo je miestom, kde nakúpite kompletnú výbavičku pre Vaše novorodené ratolesti. Ich bohatý sortiment Vás určite presvedčí a pomôže Vám pripraviť sa na cestu plnú radosti a dobrodružstiev. Produkty z eshopu doprajú Vášmu drobčeku pohodlie a bezpečie. Ich oblečenie prešlo certifikátmi kvality a je vhodné pre detskú pokožku, neobsahuje škodlivé látky a chemikálie. Doprajte Vášmu bábätku to najlepšie a to hneď od začiatku.

2

Kde začať?

Mimulo Vám poskytuje výber zo 160 tisíc položiek. Výber je naozaj bohatý! Každá budúca alebo čerstvá mamička si tu príde na svoje. Nájdete tu všetko, čo Vaše bábätko potrebuje:

 • Oblečenie (dupačky, ponožky, a i.)
 • Hračky
 • Postieľky
 • Autosedačky
 • Kočíky
 • Potreby na kúpanie
 • Dojčenské potreby (cumlíky, krémy, nočníky a i.)

A mnoho ďalších produktov, aké si viete predstaviť a to aj v značkových edíciách:

 • New Baby
 • Koala
 • Bobas fashion
 • Caretero
 • Belisima

A ďalšie značky. Určite si vyberiete to správne, čo Vám bude vyhovovať na novú cestu životom. Nákupy vám spríjemní výhodný Mimulo kupón. 

Mimulo eshop - hojdací jednorožec
Mimulo eshop - cestovná detská postieľka
3

Mimulo zľava

Super kvalita a nízka cena? To je výborná kombinácia. S rodinným prírastkom prichádzajú aj väčšie finančné náklady. Využite aj Mimulo zľavový kód alebo zľavový kupón a zabezpečte svoje dieťatko aj za lepšie ceny. Eshop Mimulo ponúka sezónne aj posezónne zľavy a výpredaje na vybrané produkty, stačí len sledovať aktuality na eshope. Môžete sa prihlásiť aj na odber emailov ohľadom zliav a tým pádom Vám žiadna zľava neunikne. Využite tiež dopravu zdarma pri nákupe nad určitú sumu, pohodlne a priamo až k Vám domov. To sa aj celkom zíde v tejto situácii, nie?

4

Prečo si vybrať Mimulo

Zľavové kódy
Zľavy
Doprava zdarma

Okrem promptnej prepravy a pohodlného nákupu Vám eshop poskytne aj online poradenstvo ohľadne výberu produktov, aby Vaše bábätko bolo v čo najlepšom pohodlí a malo čo potrebuje. Ak sa rozhodnete produkt vrátiť máte na to až 30 dní a v prípade oprávnenej reklamácie získate aj darček zdarma. Eshop zároveň ponúka aj akcie a skvelý Mimulo zľavový kupón, teda nakúpite produkty ešte výhodnejšie. Ponuka je naozaj široká. Sledujte aj Mimulo Black Friday zľavy, čo môže byť tiež zaujímavou ponukou na výhodný nákup.

5

Hodnotenie Mimulo.sk

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 4x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x