Helium King zľavové kupóny

www.heliumking.sk

Internetový obchod Heliumking.sk je miesto, kde nájdete party produkty ako hekium, balóny, prestieranie na stôl a vlastne všetko, čo detská narodeninová oslava, oslava pre dospelých či svadba musí mať. Ak využijete výhodný zľavový kód od Helium King sk, určite niečo aj ušetríte. Preto neváhajte, využívajte aj zľavové kupóny prípadne iné top zľavy a nakupujte párty produkty výhodnejšie. Každá zľava sa hodí. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode Helium King

heliumking logo

Aj vy milujete oslavy? Tak potom je internetový obchod heliumking.sk to pravé pre vás. Nezáleží na tom, či plánujete detskú narodeninovú oslavu, lúčite sa so slobodou alebo hľadáte milé dekorácie na svadbu, tu nájdete úplne všetko. Vyberať di môžete párty dekorácie ako metalické, fóliové, pastelové či tvarovacie balóny, Tématické balóny ako svadobné či narodeninové a ešte oveľa viac. Ak chcete pri nákupe ušetriť, neváhajte využiť výhodný zľavový kupón a uvidíte, že neoľutujete. Každá zľava sa predsa vyplatí. Neváhajte, prezrite si sortiment celého e-shopu, ktorý je rozdelený do nasledujúcich prehľadných kategórií:

 • Helium
 • Balóny
 • Detská oslava
 • Oslava pre dospelých
 • Párty výzdoba - dekorácie
 • Párty doplnky
 • Svadba
 • Prestieranie na stôl
 • Masky na karneval
 • Air swimmers
 • Sviatky a tradície
 • Párty podľa farby
 • Párty podľa veku

 

Hélium a balóniky za skvelé ceny

Čo by to bolo za párty, keby na nej chýbali balóny! Vďaka svojej pestrosti dokážu navodiť tú správnu atmosféru každej oslave. Ak chcete párty ešte viac vyšperkovať, nezabudnite ani na hélium. Internetový obchod Helium King sk ponúka hélium do balónov v rôznom objeme v závislosti od toho, koľko balónov potrebujete nafúkať. Vyberať si môžete napríklad helium v spreji, ale aj hélium na 20, 30 či dokonca 50, 60 alebo 80 balónov. Hélium vždy predstavuje kopec zábavy pre malých aj veľkých oslávencov, preto určite choďte do toho. Pri nákupe môžete teraz dokonca aj niečo ušetriť. Ako? Stačí, keď využijete zľavové kódy a nebudete ľutovať. Výhodné nákupy vám zaručia aj top zľavy či dokonca výpredaj, v ktorom dokážete nakúpiť skvelé produkty za akčné ceny. V e-shope samozrejme nenájdete len tak hocijaké balóniky, ponuka je naozaj bohatá. Vyberať si môžete pastelové a metalické balóny, balóny s potlačou, narodeninové balóny, balóny v tvare čísla, fóliové balóny, stuhy na balóny, nájdete tu aj balón s priemerom 1 meter, LED balóny, závažia na balóny, balóny v tvare písma a ešte oveľa viac. 
 

Detská oslava pre chlapca aj dievča a párty doplnky

Internetový obchod Hélium King je miesto, vďaka ktorému vystrojítu tú najkrajšiu narodeninovú oslavu pre dievča aj chlapca.  Vyberať si pritom môžete rôzne párty témy ako napríklad Včielka, Lienka, Staroružová, Oslava Woodland, Monster, Disney lietadlá, Máša a medveď, Oslava v štýle Avangers, Spiderman, Autá, Neon City, Star Wars, Dobrý dinosaurus, Futbalová oslava, Macko Pu, Angry Birds, Požiarnik Sam, Mimoni, Smiley, Šmolkovia, Spongebob, Ninja korytnačky, Transformers, Pirátska oslava, Divoký chlapec a divoké dievča,  Frozen, Olaf, Hello Kitty, My Little Pony, Mickey Mouse, Minnie, Barbie a ružové balerínky, Princezny, Krtko, Tlapková hliadka, Vláčik Tomáš, Lego Batman, Zootropolis, Hľadá sa Dory a ešte oveľa viac. Islavy však nemusíte vyberať iba podľa motívu olúbenej rozprávky, vyberať si môžete aj na základe veku, príležitosti alebo podľa farby. Vytvorte nezabudnuteľnú párty pre vaše dieťa aj vďaka doplnkom. V bohatej ponuke e-shopu nájdeteaj párty sortiment ako frkačky, vystreľovacie konfety, čiapky, klobúky a sombréra, bublifuky, škrabošky a masky, lietajúce lampióny, farby na tvár, piňatas či gadgety, rekvizity na fotenie, pozvánky, farebné šošovky a svoje miesto tu má aj zábavná pyrotechnika. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, pri nákupe rozhodne nezabúdajte na zľavové kupóny. Vďaka nim budú vaše nákupy oveľa výhodnejšie. E-shop Helium King samozrejme nie je určený len na detské oslavy. Rovnako rýchlo a jednoducho môžete nakúpiť párty sortiment aj na oslavy pre dospelých. Nájdete tu dokonca párty sortiment určený aj na rozlúčku so slobodou či svadbu.