Helium King zľavové kupóny

10 overených zľavových kódov a kupónov Helium King - Máj 2024

__photo
-5€€
Zľavový kód
Helium King

Zľavový kód – 5€ na prvý oneline nákup na HeliumKing.sk

Zľava – 5€ platí pri registrácii k odberu newsletteru v eshope HeliumKing.sk a zadaní zľavového kódu, ktorý dostanete po potvrdení registrácie. Na váš zaregistrovaný email vám eshop pošle zľavový kód na prvý online nákup. Využite zľavové kupóny názov_eshopu a nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave
-56%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 56% na kostýmy a masky na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 56 % na vybrané kostýmy a masky.

Viac o zľave
-52%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 52% na doplnky na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 52 % na vybrané doplnky.

Viac o zľave
-49%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 49% na párty dekorácie na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 49% na vybrané párty dekorácie. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave
-47%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 47% na merch na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 47% na vybraný merch.

Viac o zľave
-47%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 47% na svadobné dekorácie na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 47% na vybrané svadobné dekorácie.

Viac o zľave
-47%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 47% na oblečenie na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 47% na vybrané oblečenie.

Viac o zľave
-46%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 46% na zimné oblečenie na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 46% na vybrané zimné oblečenie.

Viac o zľave
-46%
Zľava
Helium King

Zľavy až – 46% na spoločenské hry na HeliumKing.sk

V eshope HeliumKing nájdete zľavy až do - 46% na vybrané spoločenské hry.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Helium King

Doprava zadarmo na nákup na Heliumking.sk

V eshope Heliumking získate pre nákup nad 79 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Heliumking eshop
1

Aj vy milujete oslavy?

Aj vy milujete oslavy? Tak potom je internetový obchod heliumking.sk to pravé pre vás. Nezáleží na tom, či plánujete detskú narodeninovú oslavu, lúčite sa so slobodou alebo hľadáte milé dekorácie na svadbu, tu nájdete úplne všetko. Vyberať di môžete párty dekorácie ako metalické, fóliové, pastelové či tvarovacie balóny, Tématické balóny ako svadobné či narodeninové a ešte oveľa viac. Ak chcete pri nákupe ušetriť, neváhajte využiť výhodný zľavový kupón a uvidíte, že neoľutujete. Každá zľava sa predsa vyplatí. Neváhajte, prezrite si sortiment celého e-shopu, ktorý je rozdelený do nasledujúcich prehľadných kategórií:

 • Helium
 • Balóny
 • Detská oslava
 • Oslava pre dospelých
 • Párty výzdoba - dekorácie
 • Párty doplnky
 • Svadba
 • Prestieranie na stôl
 • Masky na karneval
 • Air swimmers
 • Sviatky a tradície
 • Párty podľa farby
 • Párty podľa veku

2

Hélium a balóniky za skvelé ceny

Čo by to bolo za párty, keby na nej chýbali balóny! Vďaka svojej pestrosti dokážu navodiť tú správnu atmosféru každej oslave. Ak chcete párty ešte viac vyšperkovať, nezabudnite ani na hélium. Internetový obchod Helium King sk ponúka hélium do balónov v rôznom objeme v závislosti od toho, koľko balónov potrebujete nafúkať. Vyberať si môžete napríklad helium v spreji, ale aj hélium na 20, 30 či dokonca 50, 60 alebo 80 balónov. Hélium vždy predstavuje kopec zábavy pre malých aj veľkých oslávencov, preto určite choďte do toho.

balóny Heliumking

Pri nákupe môžete teraz dokonca aj niečo ušetriť. Ako? Stačí, keď využijete zľavové kódy a nebudete ľutovať. Výhodné nákupy vám zaručia aj top zľavy či dokonca výpredaj, v ktorom dokážete nakúpiť skvelé produkty za akčné ceny. V e-shope samozrejme nenájdete len tak hocijaké balóniky, ponuka je naozaj bohatá. Vyberať si môžete pastelové a metalické balóny, balóny s potlačou, narodeninové balóny, balóny v tvare čísla, fóliové balóny, stuhy na balóny, nájdete tu aj balón s priemerom 1 meter, LED balóny, závažia na balóny, balóny v tvare písma a ešte oveľa viac. 

kostým Heliumking
3

Detská oslava pre chlapca aj dievča a párty doplnky

Internetový obchod Hélium King je miesto, vďaka ktorému vystrojítu tú najkrajšiu narodeninovú oslavu pre dievča aj chlapca.  Vyberať si pritom môžete rôzne párty témy ako napríklad Včielka, Lienka, Staroružová, Oslava Woodland, Monster, Disney lietadlá, Máša a medveď, Oslava v štýle Avangers, Spiderman, Autá, Neon City, Star Wars, Dobrý dinosaurus, Futbalová oslava, Macko Pu, Angry Birds, Požiarnik Sam, Mimoni, Smiley, Šmolkovia, Spongebob, Ninja korytnačky, Transformers, Pirátska oslava, Divoký chlapec a divoké dievča,  Frozen, Olaf, Hello Kitty, My Little Pony, Mickey Mouse, Minnie, Barbie a ružové balerínky, Princezny, Krtko, Tlapková hliadka, Vláčik Tomáš, Lego Batman, Zootropolis, Hľadá sa Dory a ešte oveľa viac.

Oslavy však nemusíte vyberať iba podľa motívu olúbenej rozprávky, vyberať si môžete aj na základe veku, príležitosti alebo podľa farby. Vytvorte nezabudnuteľnú párty pre vaše dieťa aj vďaka doplnkom. V bohatej ponuke e-shopu nájdeteaj párty sortiment ako frkačky, vystreľovacie konfety, čiapky, klobúky a sombréra, bublifuky, škrabošky a masky, lietajúce lampióny, farby na tvár, piňatas či gadgety, rekvizity na fotenie, pozvánky, farebné šošovky a svoje miesto tu má aj zábavná pyrotechnika.

4

Zľavy, ktoré Heliumking ponúka

Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, pri nákupe rozhodne nezabúdajte na zľavové kupóny. Vďaka nim budú vaše nákupy oveľa výhodnejšie. E-shop Helium King samozrejme nie je určený len na detské oslavy. Rovnako rýchlo a jednoducho môžete nakúpiť párty sortiment aj na oslavy pre dospelých. Nájdete tu dokonca párty sortiment určený aj na rozlúčku so slobodou či svadbu. 

Doprava zdarma
Darček
5

Hodnotenie Heliumking

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
20 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 5x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x