Gorila zľavové kódy a kupóny

4 overené zľavové kódy a kupóny Gorila - Máj 2024

__photo
-80%
Výpredaj
Gorila

Májová knižná akcia až - 80% zľavy na knihy na Gorila.sk

V online kníhkupectve Gorila.sk teraz prebieha akcia Májová knižná akcia a nájdete tu zľavy až do 80% na vybrané knihy v akcii.

Viac o zľave
-80%
Zľava
Gorila

Zľavy až - 80% na knihy v akcii na Gorila.sk

V online kníhkupectve Gorila.sk teraz nájdete zľavy až do - 80% na vybrané knihy v akcií.

Viac o zľave
-70%
Zľava
Gorila

Zľavy až - 70% na filmy v akcií na Gorila.sk

V online kníhkupectve Gorila teraz nájdete zľavy až do 70% na vybrané filmy v akcií.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Gorila

Doprava zdarma pri nákupe na Gorila.sk

V online kníhkupectve Gorila.sk získate pre nákup nad 47 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Gorila
1

Najlepší supermarket kníh, DVD, CD i Blu-Ray nosičov

Gorila.sk je jeden z najväčších knižných supermarketov alebo inak najširšia ponuka knižných titulov, DVD a CD na Slovensku. V jeho e-shope nájdete všetky dostupné knižné novinky, svetové bestsellery, tituly ocenené v súťažiach, audioknihy, komiksy a encyklopédie , učebnice, medicínsku, cudzojazyčnú či športovú literatúru, cestovateľské i náboženské tituly, ale aj hry alebo hudobné DVD. Ak teraz využijete aktuálny zľavový kód Gorila, zadovážite si jedinečný knižný, hudobný či filmový zážitok za extra výhodné ceny. Preto nepremeškajte skvelú Gorila akcia a ešte dnes nakupujte v týchto kategóriách:

  • Knihy
  • DVD
  • Blu-Ray
  • CD
  • Music DVD
  • Games
  • Plagáty

2

Nakúpte a uplatnite Gorila kupón

Hľadáte konkrétny titul? Máte svojho obľúbeného autora? Možno dávate prednosť čoraz populárnejšej severskej krimi. Prípadne vás oslovili slovenskí autori: úspešné detektívky Dominika Dána, drsné thrilery Jozefa Kariku či romantika v podaní Táne Keleovej-Vasilkovej. Práve pre vás si pripravili Gorila výpredaj kníh. Na dobrodružnú, hororovú, sfilmovanú, spoločenskú, sci-fi literatúru, poéziu, chovateľské tituly, humorné, satirické knihy.

kniha Dominik Dán

Ak použijete tiež výhodný zľavový kupón na knihy, môžete si za bezkonkurenčnú cenu zabezpečiť svetovo známe bestsellery ako napríklad: Dievča vo vlaku od Paula Hawkinsa, Nesbovo Polnočné slnko alebo Lagercrantzovo Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. A rovnako tak aj aktuálne slovenské hity: Som mama,  Banda zlodejov či Dementi. Zľavy využite tiež na literatúru pre deti a mládež,  zadovážte si Mimi a Lízu či Džínsový denník alebo sériu Škola noci z kategórie Young Adults.

3

Zľavové kupóny a zľavové kódy aj na DVD a CD

Gorila zľavový kupón platí aj na širokú ponuku DVD a Blu-Ray nosičov. Nájdete tu slovenské, české, historické, dobrodružné, katastrofické či rodinné filmy, ale aj tanečné a dokumentárne kúsky, životopisné a vojnové filmy. Jednoducho pre každého niečo. Za všetko hovoria známe svetové trháky: Hry o život, James Bond-Spectre, Marťan, Päťdesiat odtieňov sivej...  Tie, ako aj mnohé ďalšie, si teraz cez Gorila zľavové kódy na DVD a Blu-Ray DVD zadovážite tak výhodne, ako sa len dá.

speváčka Adele

Na vysokooptických diskoch Blu-Ray nájdete už aj najnovší Mission Impossible-Národ grázlov, Papierové mestá, Kód Enigmy, ale aj detské hitovky V hlave či Mimoni. K dispozícii sú aj zľavové kupóny na hudobné DVD a CD, jazzovú, rockovú, bluesovú, rapovú i slovenskú hudbu, na interpretov Zagorovú, Jamesa Blunta,  Leonarda Cohena, Adele, Il Divo. A tiež na PC hry, hry Nintendo a Playstation. A v neposlednom rade neobíďte ani širokú ponuku elektronických knižných titulov teraz v skvelých cenách. Nájdete tu jednoducho knihu, hudobné či filmové DVD naozaj pre každého! Ich kúpa, vás výjde lacnejšie pomocou zadania Gorila zľavový kód. 

4

Výhody pre zákazníkov

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
Black friday

Pre výhodné nákupy určite nezabudnite využiť ani obľúbenú akciu Čierny Piatok alebo Gorila Black Friday. Vďaka nemu totiž získate top zľavy na knihy či DVD a CD, ím potešíte nielen svoju peňaženku, ale určite aj svojich blízkych. Black Friday pritom môžete využiť aj na nákup prvých vianočných darčekov. Knižka pod stromčekom určite poteší každého. Akcia Gorila, je tu pre každého čitateľa. 

5

Hodnotenie Gorila

4.0

Veľmi dobré hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
2 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 17x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 2x
Zlé (0 - 1,0) 0x