Gigastore zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Gigastore - September 2023

__photo
-25%
Zľava
Gigastore

Zľavy až - 25% na elektroniku a príslušenstvo na Gigastore.sk

Zľava až do - 25% platí na vybrané elektro a príslušenstvo na podstránke Akcei v eshope Gigastore.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Gigastore

Doprava zadarmo na nákup na Gigastore.sk

V eshope Gigastore získate pri nákupe nad 100 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Gigastore eshop
1

Kvalitné fotoaparáty, mobily aj notebooky

Internetový obchod Gigastore sk má vo svojej ponuke digitálne fotoaparáty a kamery,  fotorámčeky, objektívy, pamäťové karty, počítače, notebooky, monitory, cd a dvd prehrávače, tlačiarne, televízory, smartfóny, batérie a nabíjačky, ale aj kuchynské  či chovateľské potreby. Vyberie si skrátka každý. Ponuka v e-shope je pre väčšiu prehľadnosť rozdelená do nasledujúcich kategórií:

 • Digitálne foto a video
 • Domácnosť a multimédiá
 • Elektro
 • Elektronická evidencia tržieb
 • Gps navigácie
 • Komponnty
 • Mobilné telefóny
 • Monitory
 • Notebooky
 • Outdoor a šport
 • PC doplnky a kancelária
 • Periférie
 • Počítače a notebooky

2

Najlepšie svetové značky

Mobilné telefóny sa stali našim každodenným pomocníkom a Gigastore to vie. V ponuke e-shopu sa práve preto nachádzajú tie najlepšie svetové značky ako Apple, Samsung, Lenovo, My phone, Iget, Huawei a oveľa viac. Ktorá je tá vaša top? Z ponuky si pritom nepochybne hravo vyberú aj dámy, ktoré si potrpia na vzhľad telefónu, nároční páni, ktorých zaujímajú najmä ich fumkcie, ale aj seniori, pre ktorých je prvoradá nenáročná manipulácia s nimi. Skrátka, v e-shope nájdete smartfóny vo všetkých farebných prevedeniach aj veľkostiach, klasické, dotykové, s dual sim ale svoje miesto tu majú aj pevné linky. V prípade, že chcete ušetriť, určite nezabudnite pri nákupe využiť zľavový kupón a nepochybne budete milo prekvapení.  

notebook Gigastore

V e-shope samozrejme tiež nájdete príslušenstvo k mobilným telefónom ako sú batérie či nabíjačky, sluchadlá alebo tiež tablety. Stačí si len vybrať. Pre milovníkov fotografie sú v e-shope pripravené kvalitné digitálne fotoaparáty, kamery, zrkadlovky, blesky, fotorámčeky, objektívy, outdoorové a športové kamery, pamäťové karty, príslušenstvo ku videokamerám, zrkadlovkám a kompaktom a ešte oveľa viac. Navštívne stránku e-shopu a presvedčte sa o tom na vlastné oči.

smarthodinky Gigastore
3

Všetko pre vašu domácnosť od A po Z

V kategórii Domácnosť a multimédiá nájdete všetko, čo potrebujete pre váš dom, byt alebo záhradu. Nájdete tu kuchynské potreby, rôzne alarmy ako napríklad detektor dymu a detekter zemného plynu, domáci bezpečnostný alarm, kamerové systémy, trezory, atrapy kamery, osvetlenie, náradie, elektrospotrebiče a dokonca aj chovateľské potreby. Ak hľadáte CD prehrávače, gramofóny, MP3 a MP4 prehrávače, rádiobudíky, vysielačky, multimediálne prehrávače, herné konzoly, kalkulačky, pevné linky, skartovacie stroje, televízory, projektory, tu si určite vyberiete. V Gigastore nájdete tiež GPS navigácie, chytré hodinky a náramky, ďalekohľady, kancelárske elekro a ešte oveľa viac.

4

Zľavy, ktoré Gigastore ponúka

Ponuka e-shopu je naozaj obrovská, preto neváhajte a nakupujte.

Zľavy
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Gigastore

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 11 zákazníkov
11 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 9x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x