Bio3000 zľavové kupóny

www.bio3000.sk

Internetový obchod Bio3000.sk predáva Bio produkty ako šťavy a extrakty, oleje, tablety a kapsule, koloidy, kávu, čaje a sušený koncentrát. Pre výhodnejší nákup nezabudnite využiť zľavové kupóny, zľavové kódy alebo zľavy na bioprodukty, ktoré Vám e-shop ponúka. V ponuke nájdete aj produkty pre posilnenie imunity ako kolostrum, vitamín C a pod. Využívajte zaujímavé zľavy a nakupujte zdravé produkty na Bio3000 sk práve teraz. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode Bio3000

Bio3000.sk – zdravie priamo z prírody

Bio3000.sk je úspešný internetový obchod zameraný na predaj prírodných produktov a prípravkov DetoxiPan od spoločnosti Kenrico s vyše 20 ročnými skúsenosťami v danej oblasti, určených k prírodnej detoxikácii organizmu. Teraz si môžete bioprodukty zdravej výživy cez zľavy  a zľavové kupóny na Bio3000.sk zadovážiť za najlepšie ceny a priamo z pohodlia domova. Stačí si pozrieť aktuálnu ponuku e-shopu Bio3000.sk v týchto kategóriách:

  • DetoxiPan

  • Bio produkt

             - Šťavy a extrakty

             - Oleje

             - Koloidy

             - Tablety a kapsule

             - Sušený koncentrát

             - Čaj a káva

             - Gély

  • Výhodný balík

Zľavové kódy celkom určite použite na detoxikačné náplaste DetoxiPan vychádzajúce z filozofie tradičnej japonskej medicíny. K dispozícii sú v niekoľkých druhoch: AQUA COOL s lahodným chladivým efektom, vhodný na zápaly a problémy s trávením, BLUE FX s 81% bambusového a dreveného octu určený k úprave krvného obehu, SUPREME GOLD TRMX3 s 3-krát vyšším účinkom odporúčaný na alergie, stres či únavu, GRAPE TG s obsahom čistej vlákniny a pektínu na zníženie hmotnosti, GREEN KX a GREEN TEA CC na kožné problémy, slabú imunitu a chronické bolesti. Zľavy si uplatnite aj na SILVER AG či RED EXA náplaste. Bio3000.sk, to sú tiež zľavy na bioprodukty. Na šťavy a extrakty ako je HepaLive s obsahom výťažkov z listov artičoky udržujúci správnu hladinu lipidov v krvi, 99% Aloe upravujúce trávenie a podporujúce obranyschopnosť. Prípadne využite zľavové kupóny na olej čiernej reďkovky s vysokým obsahom vitamínov, železa a vápnika, arašidový a arganový olej prezývaný tiež tekuté zlato, ktorý má blahodarné antioxidačné účinky.

 

Posilnite si imunitu s produktami z Bio3000.sk

Imunitu je potrebné posilňovať hlavne v chladnejších jesenných a zimných mesiacoch, preto rozhodne nepremeškajte ani zľavy na produkty pre posilnenie imunity. Na koloidnú meď a koloidné aktívne minerály, ktoré okrem imunity podporujú aj zdravie nechtov, vlasov a pokožky, sušené extrakty Maca harmonizujúce a vyrovnávajúce hormonálny systém tela a na zelené čaje Dragon so ženšenom. Bio3000.sk umožňuje použiť zľavové kódy aj na nákup probiotík Actiflor, výživových doplnkov Aquamin pre podporu zdravých kostí a zubov, viazača tukov Chitosan, kompletného zdroja živín Chlorelly podporujúcej lepšie trávenie a napomáhajúcej k ochrane proti srdcovým chorobám. Určite poznáte tiež čakankový čaj bohatý na vlákninu a zelenú kávu s goji, ktorá aktivuje metabolické procesy tukov a vody v organizme. Tieto bioprodukty a tiež krém Sofia s včelím medom, Šungit na kĺby či Tigrie oko na hemoroidy, si teraz cez výhodné zľavy a zľavové kupóny môžete zadovážiť v bezkonkurenčných cenách. Bio3000.sk, to je bohatá ponuka 100% rastlinných a živočíšnych výrobkov podporujúcich vaše zdravie a krásu!

Expirované kupóny

2. 12. 2015

Zľavový kód na darček zdarma na Bio3000.sk

Pri nákupe nad 30 EUR v… Viac o zľave

Pri nákupe nad 30 EUR v eshope Bio3000.sk získate po zadaní zľavového kódu ako darček k objednávke Multivit Super Plus 90 tab. v hodnote 5,10 EUR zdarma. Skryť text