Total-store zľavové kupóny

0 overených zľavových kódov a kupónov Total-store - Júl 2024

__photo
__Sad

Obchod nemá teraz v ponuke žiadne zľavové kupóny. Pozrite si ponuku iných podobných e-shopov.eshop Total-store.sk
1

Pre všetkých milovníkov pohybu

Internetový obchod Total-store sk ponúka svojim zákazníkom značkové športové oblečenie, obuv a športové doplnky pre mužov, ženy i deti. Pre všetkých, ktorí milujú športovanie a pohyb je určená bohatá ponuka kvalitného sortimentu od tých najlepších výrobcov a značiek ako napríklad Adidas, Nike, Reebok, Puma, Converse, Styx, Lotto, New Balance, Select, Total-store, Under Armour či O'neill. Využite zľavy na športové oblečenie či obuv a nakúpte si všetko potrebné za jedinečné ceny. Či už máte radi futbal, fitness, tenis, plávanie, basketbal, halové športy, outdoor alebo beh, určite si v Total-store.sk budete vedieť vybrať. Celá ponuka internetového obchodu je pre lepšiu prehľadnosť rozdelená do nasledovných kategórií:

  • muži
  • ženy
  • deti

2

Pánske športové oblečenie a tenisky

Využite zľavy na Total-store a nakúpte skvelé pánske športové oblečenie ako napríklad tričká, mikiny, vesty, bundy, nohavice, šortky, čiapky, dresy, spodnú bielizeň, funkčné oblečenie, legíny, šiltovky, šály, rukavice, tielka, topy, plavky, ponožky či župany. V ponuke pánskej športovej obuvi nájdete šľapky, bežecké topánky, kopačky, topánky na basketbal, tenis či outdoorové topánky, nízke i členkové. Vyberte si i z ponuky športových doplnkov tašky, batohy, peňaženky, kryty a puzdrá, opasky, okuliare, brankárske rukavice, čelenky, potítka, dáždniky, chrániče, lopty, uteráky či vaky. Páni, vyberte si z ponuky športového sortimentu všetko, čo sa vám hodí.

tenisky Total-store.sk
3

Dámske športové oblečenie a tenisky za tie najlepšie ceny

Aj dámy si pri svojich športových aktivitách zaslúžia pohodlné športové vybavenie. Ak si uplatníte zľavové kupóny Total-store, môžete veľmi výhodne a lacno získať dámske športové oblečenie ako napríklad športové súpravy, bundy, vesty, mikiny, tričká, nohavice, legíny, športové podprsenky a spodnú bielizeň, šiltovky, šály, čiapky, rukavice, šortky, sukne, šaty, tielka, topy, ponožky, plavky či funkčné oblečenie na šport. Medzi športovou obuvou nájdete tenisky, šľapky, žabky, sandále, baleríny, topánky na voľný čas, beh či na halové športy. Ak si chcete zadovážiť športové doplnky, môžete si vybrať napríklad športové okuliare, dáždniky, vaky, peňaženky, fľaše, bandáže, plavecké čiapky, podložky na cvičenie, šnúrky do topánok či špeciálne športové hodinky s rôznymi aplikáciami a funkciami, ktoré vás budú informovať o vašej vynakladanej aktivite.

podprsenka Total-store

Ak vediete svoje deti k športu a aktívnemu spôsobu života, určite chcete pre ne len to najlepšie športové oblečenie, pohodlnú obuv a vhodné doplnky. Uplatnite si v obchode zľavové kódy a vyberte pre svoje deti športové oblečenie, kde na vás čakajú tielka, topy, športové súpravy, legíny, šortky, nohavice, mikiny, tričká, bundy, čiapky, šály, rukavice, spodnú bielizeň, ponožky, plavky, funkčné oblečenie, ale i šiltovky či športové dresy. Nakúpte tiež pohodlné športové topánky, kopačky, tenisky, topánky na beh, outdoor, basketbal či na voľný čas. Spomedzi doplnkov môžete vybrať lopty, batohy, peňaženky, kľúčenky, fľaše, šnúrky na krk, frisbee či boxy na desiatu.

4

Výhody nakupovania v Total-store.sk

Ponuka internetového obchodu je naozaj pestrá a bohatá a máte možnosť získať skvelý a kvalitný tovar za jedinečné ceny. Využite preto zľavy na športovú obuv, oblečenie a športové doplnky a urobte výhodný nákup pre celú rodinu.

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Total-store

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x