STEVULA zľavové kódy

2 overené zľavové kódy a kupóny STEVULA - Máj 2024

__photo
-50%
Výpredaj
STEVULA

Výpredaj až - 50% zľavy na košele na Stevula.sk

V eshope Stevula.sk nájdete výpredaj a zľavy až do - 50% na vybrané košele v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
STEVULA

Doprava zadarmo pre nákup nad 80 € na Stevula.sk

V eshope Stevula.sk získate pre nákup nad 80 € v rámci SR dopravu zdarma.

Viac o zľave


Stevula eshop
1

Hľadáte kvalitné pánske oblečenie, tričká či módne doplnky?

Hľadáte kvalitné pánske oblečenie, tričká či módne doplnky? Tak potom rozhodne navštívte internetový obchod Stevula.sk a nakupujte už dnes. Z bohatej ponuky si môžete vyberať pánske košele, tričká, motýliky a ešte oveľa viac. Ak chcete pri nákupe ušetriť, rozhodne nezabúdajte ani na rôzne zľavy, zľavové kódy alebo zľavové kupóny Stevula, a vača peňaženka sa vám určite tiež poďakuje. Pre výhodnejší nákup nezabúdajte ani Stevula výpredaj, vďaka ktorému môžete nakúpiť kvalitné oblečenie za akciové ceny. Veď napokon, presvdčte sa o tom na vlastné oči. Internetový obchod je pre lepšiu prehľadnosť a pohodlnejší nákup rozdelený do týchto kategórií:

  • Pánske košele
  • Tričká
  • Motýliky
  • Výpredaj 

2

Kvalitné pánske košele pre každého gentlemana

Ak aj vy patríte medzi milovníkov elegancie, ponuka internetového obchodu vás určite nenechá ľahostajnými. V bohatej ponuke totiž nájdete košele, ktoré sadnú každému mužovi bez rozdielu. Vyberať si môžete podľa strihu ako Body Fit košele, Slim Fit košele, Regular Fit košele, ale aj podľa typu - Casual košele, Biznis košele, spoločenské košele a svoje miesto tu majú aj svadobné košele. V prípade, že chcete ušetriť, neváhajte využiť Stevula zľavový kód a výsledná suma v pri platení vás určite veľmi milo prekvapí. V ponuke nájdete aj tzv. neviditeľné tričká, ktoré používa čoraz viac mužov práve pod košelu. Neviditeľné tričko je béžovej farby a vyberať si môžete aj neviditeľné tričko so zosilneným podpazuším alebo neviditeľné pánske tielko pod košeľu. V ponuke nájdete všetky veľkosti od S Slim až po XXL, takže s výberom veľkosti určite nebudete mať problém. Súčasťou košele je neraz aj motýlik. Ten dokáže podčiarknúť každý outfit a dodať mu potrebný šmrnc. Motýlik je navyše perfektný módny doplnok na svadbu, ples alebo len tak na každý deň. Záleží len od vášho vkusu. V ponuke nájdete drevené motýliky z dreva a na výber máte samé exkluzívne dreviny. Ušetriť samozrejme môžete aj pri nákupe módnych doplnkov.

košele Stevula
3

Zľavy, ktoré eshop ponúka

Využite mega zľavy Stevula na motýliky a uvidíte, že nejaké to euro zostane doma. Stevula zľavový kód, preto určite mnohým padne vhod.

Zľavové kódy
Exkluzívne kódy
Výpredaje
Doprava zdarma
4

Hodnotenie Stevula

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x