sexkurier.sk zľavové kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny sexkurier.sk - Júl 2024

__photo
-10%
Zľavový kód
sexkurier.sk

Zľavový kód - 10% zľava na celý sortiment na Sexkurier.sk

Zľava 10% platí na celý sortiment v eshope Sexkurier.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón Sexkurier a erotické pomôcky kúpite lacnejšie.

Viac o zľave
-60%
Výpredaj
sexkurier.sk

Výpredaj až - 60% zľavy na hračky na Sexkurier.sk

V eshope Sexkurier.sk teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do 60% na vybrané produkty v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
sexkurier.sk

Doprava zdarma na nákup na Sexkurier.sk

V eshope Sexkurier.sk získate pri nákupe nad 50 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


sexkurier - rozbalena hra
1

Na sexkurier.sk je potešenie pre každého

Sexkurier je eshop, kde nájdete široké spektrum intímnych pomôcok pre vaše potešenie a uspokojenie. Či už hľadáte potrebné a bežné veci alebo si to chcete čo najviac spestriť, určite si tu nájdete všetko, čo potrebujete. V širokej ponuke produktov sa inšpirujú ženy i muži. A ak sa v tej ponuke stratíte, stačí si prezrieť top najpredávanejšie produkty, alebo si prečítať pár poučných článkov na ich stránke. Pre lepší prehľad, orientáciu a výber tých správnych produktov, eshop usporiadal svoju ponuku do niekoľkých základných kategórií:

  • dámska erotická bielizeň
  • pánske erotické oblečenie
  • erotické pomôcky
  • erotické pomôcky pre mužov
  • kondómy
  • párty výbava
  • erotická kozmetika, lubrikanty
  • päťdesiat odtieňov sivej

2

Od povinnej po veľmi dobrovoľnú výbavu aj za Sexkuriér kupón

V eshope nájdete kvalitný sortiment rôznych značiek. Na výber je naozaj mnoho produktov a pri každom je podrobne napísané z akého je materiálu, rozmery a ostatné vlastnosti produktu, na čo sa používa a taktiež aj to, ako sa používa. Pri niektorých veciach sú vypísané aj tipy, napríklad, aký lubrikant k danej veci používať, aby sa produkt nepoškodil. K oblečeniu máte možnosť si prezrieť aj veľkostnú tabuľku, aby vám tovar čo najlepšie sadol. Všetky produkty sú rozdelené do špeciálnych kategórií, aby sa v nich dalo ľahšie orientovať a dané kategórie majú ešte svoje podkategórie. V každej máte na výber rôzne druhy produktov pre všetky chute. Eshop má vytvorené aj špeciálne kategórie so zľavami a výpredajom, na čo najrýchlejšie nájdenie tej najvýhodnejšej ponuky. Na výber je aj kategória Párty výbava, kde nájdete veľa vecí na tú najlepšiu a najzábavnejšiu párty. Pre milovníkov filmu Päťdesiat odtieňov sivej je taktiež vytvorená samostatná kategória, kde sú rôzne špeciálne produkty. Ak si neviete vybrať alebo neviete čo chcete, tak si môžete prezrieť ponuku Top 100 produktov, kde nájdete tie najpredávanejšie a najobľúbenejšie veci. Pre tých, čo sa chcú niečo naučiť alebo sa chcú inšpirovať má Sexkurier na stránke aj blog, kde je mnoho článkov na rôzne témy. Takže určite si každý nájde nejakú zaujímavosť.

sexkurier - zena pozujuca v sexi pradle
3

Sexkuriér zľavy a akcie nie sú jediné benefity

Aj keď je kúpa erotických pomôcok a hračiek normálna a zdravá, nemusí každý vedieť o posteľových radovánkach ostatných. Aby ste sa nebáli, že celá ulica bude vedieť o tom, že ste si objednali erotickú hračku, tento eshop doručuje zásielky bez označenia obchodu, bez nálepiek, prípadne iných vecí, podľa ktorých by sa dal tovar rozoznať. Nikto tak nebude vedieť, čo vám prišlo v zásielke, a to je veľká výhoda tohto eshopu, diskrétnosť je pre nich prvoradá. Aby ste na svoje potešenie neminuli celú výplatu, Sexkuriér ponúka rôzne zľavy a výpredaje, vďaka ktorým vás nákup vyjde lacnejšie. A ak neviete čo dať kamarátovi na narodeniny, alebo sa bojíte, že sa netrafíte do vkusu, dá sa kúpiť aj darčeková poukážka, s ktorou si už každý vyberie to, čo potrebuje.

sexkurier - satisfyer vpravo, vlavo tvar zeny a v strede napis over 25000000 satisfied
4

V eshope Sexkurier je nakupovanie naozaj výhodné

Exkluzívne kódy
Zľavy
Výpredaje

Okrem rôznych výpredajov a zliav môžete pri nákupe využiť aj rôzne zľavové kódy, vďaka ktorým bude váš nákup ešte krajší a vy z neho budete mať väčší pôžitok. Eshop vytvára aj špeciálne akciové ponuky, ako napríklad výpredaj posledných kusov. A ako bonus, pri nákupe nad určitú sumu máte celú dopravu zdarma, vďaka čomu taktiež pár eur ušetríte.

5

Hodnotenie Sexkurier.sk

4.1

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 9x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 9x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x