SexiHračky.eu zľavové kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny SexiHračky.eu - Apríl 2024

__photo
-10%
Zľavový kód
SexiHračky.eu

Zľavový kód - 10% zľava na nákup na Sexihracky.eu

Zľava 10% platí na celý nákup v eshope Sexihracky.eu keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón Sexihračky a nakupujte výhodnejšie.

Viac o zľave
-60%
Výpredaj
SexiHračky.eu

Výpredaj až - 60% zľavy na erotické pomôcky a hračky na Sexihracky.eu

V eshope Sexihracky.eu nájdete výpredaj a zľavy až do 60% na vybrané erotické pomôcky a hračky v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
SexiHračky.eu

Doprava zdarma na nákup na Sexihracky.eu

V eshope Sexihracky.eu získate pri nákupe nad 50 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


sexihracky - mobil a satisfyer pri nom
1

Kvalitný sexshop s množstvom produktov

V eshope Sexihracky sa nachádzajú pomôcky a hračky naozaj pre každého. Ponúkajú veľmi široký sortiment pre romantikov ale aj pre poriadnych divochov. Na výber máte bežné potrebné veci, sexi oblečenie i rôzne hračky na spríjemnenie si sexuálneho zážitku. Okrem širokého sortimentu produktov si na ich stránke môžete prezrieť aj kategóriu blog, kde nájdete mnohé zaujímavé články. V nich sa dozviete rôzne rady a tipy, ale aj iné zaujímavosti. Pre lepšiu prehľadnosť produktov a rýchle zorientovanie sa, sú všetky veci rozdelené do niekoľkých základných kategórií:

  • Erotické pomôcky pre ženy
  • Erotické pomôcky pre mužov
  • Dámska erotická bielizeň
  • Pánske erotické oblečenie
  • Erotická kozmetika, lubrikanty
  • Kondómy
  • Párty výbava
  • Päťdesiat odtieňov sivej

Všetky základné kategórie majú aj svoje podkategórie, aby boli čo najviac špecificky rozdelené a vám sa čo najľahšie hľadalo v tom množstve produktov.

2

Kondómy, hračky, oblečenie a k tomu aj Sexihracky výpredaj

Či už si chcete spríjemniť spoločné chvíle alebo chcete zažiť divoký zážitok, napríklad aj s role play, určite navštívte eshop Sexihracky. V kategórii erotických pomôcok nájdete rôzne pánske aj dámske stimulátory, guličky, pumpy, bičíky, putá a iné vibrujúce či nevibrujúce pomôcky. Okrem toho aj nafukovacích pomocníkov alebo nábytok špeciálne vyrobený na intímne chvíle. V kategórii erotická bielizeň sa nachádza rôzne dámske a pánske erotické prádlo a oblečenie a taktiež aj kostýmy. V kozmetike nájdete okrem širokého výberu rozdielnych lubrikantov aj krémy, parfémy, oleje či iné stimulačné pomôcky. Nadšencov filmu Päťdesiat odtieňov sivej určite poteší aj špeciálna kategória, kde nájdete mnohé zaujímavé špecifické produkty. A ak chystáte párty, tak aj na tú tu nájdete všetky produkty aby bola vaša eroticky ladená párty najlepšia.

sexihracky - rozbalena sexualna hra
3

V Sexihracky eshope sa o diskrétnosť báť nemusíte

Vedieť o erotických hrátkach susedov nechce snáď nikto. Tento eshop to chápe, a preto zabezpečuje diskrétne dodanie každého tovaru. Na krabici nenájdete ani logo, ani názov, ani nič iné, čo by nejako signalizovalo o aký tovar ide alebo odkiaľ prišiel. Sexihracky taktiež pomáhajú menej skúseným pri výbere a v orientácii, ale zároveň aj tým viac skúseným, napríklad v inšpirácii. Pri produktoch je napísané na čo sa používajú, celkový popis a pri niektorých aj rôzne tipy. K dispozícii je aj tabuľka veľkostí, aby ste nemuseli tovar vracať kvôli zlému výberu čísla. Ak neviete čo chcete alebo čo je dobré, tak sa na stránke nachádza kategória TOP 100 produktov, kde nájdete tie najlepšie hodnotené a najobľúbenejšie produkty. A ak sa chcete niečo priučiť alebo sa inšpirovať, stačí si prelistovať Blog, kde je mnoho zaujímavých článkov.

sexihracky - vpravo pozujuca zena v spodom pradle a vlavo napis
4

Aj na intímne radovánky patria zľavy

Exkluzívne kódy
Zľavy
Výpredaje

Okrem špeciálnej kategórie Akciové ponuky, kde nájdete mnoho produktov v zľave, ponúkajú Sexihracky zľavový kupón na mnohé pomôcky, a tak bude váš nákup oveľa výhodnejší. Využívajte akcie, zľavové kódy ale aj Black Friday Sexihracky a z nákupu sexuálnych hračiek budete dvojnásobne potešení.

5

Hodnotenie SexiHračky.eu

4.1

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 11x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 7x
Dobré (2,1 - 3,0) 5x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x