NordVPN zľavové kódy a kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny NordVPN - Jún 2024

__photo
akcia
Zľavový kód
NordVPN

Zľavový kód ako darček pri kúpe VPN ochrany na nordvpn.com

V eshope nordvpn.com získate zľavový kód na ďalší nákup pri zakúpení jedného z dvojročných plánov. Výška zľavy sa vypočíta na základe zakúpeného plánu.

Viac o zľave
-68%
Zľava
NordVPN

Zľava až - 68% + 3 mesiace zdarma na VPN ochranu na nordvpn.com

V eshope nordvpn.com nájdete tu zľavy až do 68% + 3 mesiace zdarma pri na dvojročnom období.

Viac o zľave
-15%
Zľava
NordVPN

Zľava - 15% na VPN ochranu pre študentov na nordvpn.com

V eshope nordvpn.com nájdete zľavu - 15% pre študentov pri zakúpení VPN ochrany na dvojročné obdobie.

Viac o zľave


Nordvpn - hlavná stránka
1

Váš online svet bezpečne a anonymne

To, čo si na internete pozeráte, je výlučne vaša vec. To predsa vieme všetci. Vedeli ste ale, že počas surfovania na internete o vás weby, ale aj prevádzkovatelia pripojenia zbierajú množstvo dát? A že tie dáta potom s poriadne tučným ziskom predávajú? A tušili ste, že mnohé portály poskytujú rozdielny obsah v závislosti od toho, z ktorej krajiny sa na ne pripojíte? Hovorí sa tomu geolokácia a v praxi to znamená to, že napríklad keď sa na svoju obľúbenú streamovaciu službu prihlásite zo Slovenska, uvidíte na nej úplne inú ponuku ako trebárs v USA či Mexiku. Tie najzaujímavejšie seriály sú pritom dostupné najmä divákom v zahraničí. Prečo si tu o tomto všetko hovoríme? Ako tieto fakty spolu súvisia? A čo sa s tým dá robiť? Odpoveď je jednoduchá: práve táto služba sa postará nielen o to, že vaše pripojenie a dáta budú absolútne anonymizované, ale aj o to, že si cez ňu budete môcť nastaviť pripojenie takmer z celého sveta!  Samozrejme len „akože“, ale to bohato stačí. Môžete sa teda tváriť, že sa prihlasujete na stream z Ameriky a vychutnávať si tak celú ponuku filmov, ktorá je pre tamojšie publikum k dispozícii. Znie to skvelo, však? Vyskúšajte to na vlastné oči i vlastné pripojenie a využite  Nordvpn kupóny, ktoré vám pomôžu ušetriť pri nákupe rôznych plánov predplatného. Prezrite si ich širokú škálu bezpečnostných riešení vrátane šifrovania na prakticky vojenskej úrovni, ochrany pred škodlivým softvérom a funkcie na blokovanie reklám. Použite Nordvpn zľavový kód a získajte tieto služby za lepšiu cenu, čím zvýšite svoju online bezpečnosť bez vysokých nákladov. Nordvpn kupón vám výhodne sprístupní ľahko použiteľné rozhranie, podporu viacerých zariadení a rýchle pripojenie na tisíce serverov po celom svete.

2

100 % súkromia pri každom pripojení

Predstavme si trochu bližšie tohto špičkového poskytovateľa virtuálnej privátnej siete (VPN), ktorá chráni vaše súkromie a bezpečnosť online. S takmer 10000 servermi vo vyše 100 krajinách ponúka používateľom neobmedzený prístup k internetu v tom pravom slova zmysle. Na jeho stránke nájdete rôzne plány, ktoré vyhovujú vašim potrebám, či už ide o mesačné, ročné alebo viacročné predplatné. Použite kupón NordVPN a získajte významné zľavy na tieto služby. Hľadáte základnú ochranu pri prehliadaní webu, alebo kompletné riešenie na ochranu vašich citlivých údajov? Tu pre seba nájdete zakaždým to pravé. Pre bezpečnejšie a súkromnejšie prehliadanie internetu si môžete zakúpiť špeciálne funkcie ako Cyber Security na blokovanie škodlivých stránok a reklám, Double VPN na zvýšenie anonymity alebo Onion Over VPN pre extra vrstvu ochrany hlavne na prehliadači Tor. NordVPN kód vám zakaždým pomôže ušetriť pri nákupe, čo robí tieto špičkové služby dostupné pre široké spektrum používateľov. Môžete si tak byť istí, že vaše internetové pripojenie je chránené a osobné údaje sú v bezpečí pred hackermi a sledovaním.

NordVPN - Kreslený obrázok muža zastavujúceho malware pomocou VPN
3

Web, ktorý z vás spraví odborníka

Tento renomovaný e-shop sa špecializuje na poskytovanie bezpečných a súkromných internetových služieb a robí to dobre. Veď je preto aj obľúbený medzi používateľmi, ktorí vyžadujú špičkovú ochranu svojich údajov a anonymitu pri prehliadaní internetu. Písali o ňom snáď už všetky významné profi technologické médiá, od ktorých pobral aj peknú kôpku ocenení. Napríklad aj za rýchlosť: vďaka optimalizovaným serverom môžete streamovať, sťahovať a prehliadať internet bez akéhokoľvek spomalenia. Ďalšou výhodou je možnosť používania služby na viacerých zariadeniach súčasne. To znamená, že môžete chrániť svoje počítače, smartfóny, tablety a ďalšie zariadenia jedným účtom. Stránka kladie dôraz aj osvetu: je pravidelne updatovaná najnovšími informáciami, zaujímavosťami a tipmi zo sveta kybernetickej bezpečnosti. Má aj blog, v ktorom objasňuje niektoré málo známe javy a pojmy, ktoré sú však pre pohyb na internete veľmi dôležite a tiež radí, ako udržať svoje údaje pod pokrievkou anonymity. Informovanosť je tu skrátka kľúčová. Sledujte preto našu stránku, na ktorej sa často objavuje na Nordvpn zľava a Nordvpn kódy pre vašu maximálnu úsporu a ochranu dát. Obíďte geografické obmedzenia a získate prístup k obsahu, ktorý by inak nebol dostupný. Zabezpečte si svoje internetové pripojenie a využite ponuky za výhodné ceny.

NordVPN - sekcia blogov
4

Maximálna ochrana za minimálne náklady

Zľavové kódy
Zľavy

Je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov VPN služieb, a vy teraz môžete využiť rôzne zľavy a akcie, aby ste získali túto špičkovú ochranu za skvelé ceny. Jednou z najvýznamnejších príležitostí na úsporu je Black Friday Nordvpn akcia. Počas tohto obdobia môžete získať výrazné zľavy na všetky predplatné plány. Nordvpn Black Friday tak ponúka ideálnu možnosť pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú ochranu online súkromia. Ak sa vám za Nordvpn cena zdá byť privysoká, môžete ju znížiť použitím rôznych kupónov a promo kódov, ktoré sú dostupné na našej stránke. Tieto kódy vám poskytnú dodatočné percentá zľavy, čím ušetríte ešte viac na mesačných či viacročných plánoch. Nájsť tu môžete najmä kódy pre študentov či na určité zvýhodnené časové obdobie používania – spravidla až niekoľko mesiacov. Pokiaľ vám teda záleží na bezpečí vašich dát a diskrétnosti pri prehliadaní, prípadne chcete mať obsah vášho obľúbeného portálu kompletný a bez geografických obmedzení, niet v súčasnosti lepšej voľby.

5

Hodnotenie e-shopu

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 4x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x