McDonalds zľavy a zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón McDonalds - Máj 2024

__photo
akcia
Zľava
McDonalds

Zľavy a akcie pre držiteľov Isic, Itic a Euro<26 kariet na Mcdonalds.sk

V eshope Mcdonalds teraz dostanete vybrané burgery, hranolky, zmrzliny a nápoje za výhodné akciové ceny, ak ste držiteľom karty Isic, Itic alebo Euro<26. Viac info po prekliku.

Viac o zľave


McDonald’s - restauracia v noci
1

Reštaurácia McDonald’s - „tak trochu iná reštaurácia“

McDonald 's ponúka skvelé občerstvenie pre každého. Je jedno, či cestujete alebo chcete stráviť čas s priateľmi pri dobrom jedle, reštaurácie McDonalds sú tu pre vás. V každej reštaurácii vás obslúžia s úsmevom, nech si z ponuky vyberiete sendviče, burgery, šaláty, dezerty, prílohy alebo len nápoje. Zľavové kupóny môžete využiť na sortiment z ponuky, alebo na nákup darčekových poukazov. Za zľavy nakúpte aj kávu, frappé, ľadové nápoje či zákusky. Privítajte nový deň v McDonald 's. Lákavé raňajky, ktoré uspokoja malý aj veľký hlad. Pre rýchle a zdravé raňajky aj pre tých, ktorí si radi doprajú viac ... Obedy, večere alebo len posedenie pri káve - rýchle a kvalitné občerstvenie v každú dennú hodinu.

2

Ponuka podľa Vašej chuti

Tešte sa zo stálej kvality za rozumnú cenu. Využite McDonald kupóny alebo zľavové kódy a nakupujte neustále pridávané novinky alebo osvedčenú stálu klasiku. Pri výbere toho pravého v McDonald 's sa orientujte podľa základného rozdelenia podľa kategórií:

  • Novinky
  • Deti
  • McCafé

McDonald’s - hranolky, bigmac abacon burger na stole
3

Rodiny s deťmi sú vítané

Aby sa deťom v McDonald 's páčilo, pripravuje pre nich mnoho výhod. Špeciálne menu, narodeninové oslavy a ďalšie prekvapenia a akcie. Zastavte sa v reštaurácii McDonald alebo v kaviarni McCafé a kúpte si Hamburger, Cheeseburger, Double Cheeseburger, Big Mac ™, McWrap ™ alebo Snack Wrap ™, McChicken ™, Royal ™, Big Tasty Bacon ™, Chicken McNuggets ™ alebo Chickenburger. Na toto všetko využite zľavové kupóny alebo zľavové šeky. Pre maškrtné jazýčky je pri využití zľavových kódov pripravené so zľavou sladké pokušenie ako Milk shake, McSundae ™, Jablková taštička, zmrzlina v kornútku, alebo všetkými obľúbený McFlurry ™. Máte radšej niečo zdravé? Vyberte si tú správnu zľavu a vychutnajte si Caesar šalát - Crispy chicken, Caesar šalát - Grilled chicken, Záhradný šalát alebo ovocný mix. Navštívte McDonalds a využívajte zľavy naplno!

Aby sa deťom v McDonald 's páčilo, pripravuje pre nich mnoho výhod. Špeciálne menu, Narodeninovo oslavy a Ďalším prekvapením a akcie. Zastavte sa v reštaurácii McDonald 's alebo v kaviarni McCafé a kúpte si Hamburger, Cheeseburger, Double Cheeseburger, Big Mac ™, McWrap ™ Alebo Snack Wrap ™, McChicken ™, Royal ™, Big Tasty Bacon ™, Chicken McNuggets ™ alebo Chickenburger. Na toto všetko využite zľavové MC Donald kupóny alebo zľavové kódy. Pre maškrtné jazýčky je pri využití zľavových kódov pripravená akcia na sladké pokušenie ako Milk shake, McSundae ™, Jablková taštička, zmrzlina v kornútku, alebo vsetky obľúbené McFlurry ™. Máte radšej niečo zdravé? Vyberte si tú správnu zľavu a vychutnajte si Caesar salát - Crispy chicken, Caesar salát - Grilled chicken, záhradný šalát alebo ovocný mix.

4

Výhody pre zákazníkov McDonald’s

Zľavy

Navštívte McDonalds a využívajte zľavy naplno!

5

Hodnotenie McDonald’s

4.6

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 56 zákazníkov
56 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 51x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x