Krajinahračiek zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón Krajinahračiek - Máj 2024

__photo
akcia
Zľava
Krajinahračiek

Zľavy na vybrané hračky na Krajinahraciek.sk

V eshope Krajinahraciek.sk momentálne nájdete akcie a zľavy na vybrané hračky v sekcii Tovar v akcii. Využite zľavy Krajina hračiek a detský tovar nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave


eshop Krajinahraciek
1

Krajinahraciek.sk – jedinečný svet drevených hračiek a zábavy za skvelé ceny

Krajina hračiek je online obchod zameraný na predaj drevených hračiek, vláčikov, motorickej, zvukovej i kreatívnej zábavy či drevených dekorácií do detských izieb. V jeho sortimente v prvom rade nájdete produkty známej značky Legler, ktorú deti po celej Európe milujú už viac ako 20 rokov a ktorá prináša vyvážený pomer ceny a kvality, vďaka čomu sú jej drevené hračky dostupné naozaj pre všetkých. V e-shope Krajinahraciek.sk teraz navyše môžete nakupovať ešte výhodnejšie cez zľavy na hračky, ktoré si pre svojich zákazníkov pripravil, a to v týchto kategóriách:

 • Motorika,  učenie
 • Zábava, hra
 • Hudba, zvuk
 • Bábiky, plyšové zvieratká
 • Detské kostýmy, masky
 • Kreativita, kreslenie
 • Miniatúrne svety
 • Drobné predmety
 • Do detskej izby
 • Dekorácie, darčeky
 • Baby sortiment

2

Drevené hračky, stavebnice, puzzle

Rozhodne nepremeškajte zľavy na drevené hračky ako sú drevené vlaky s autami, parkovacie domy, vláčkodráhové priemyselné parky, diaľnice, prístavy, navliekacie mestečká, Legler depá, drevené odrážadlá Wespa, hojdacie koníky, zebry, ovečky,  didaktické vozíky, naťahovacie lode či drevené štvorkolky Walker, Guido, Pauli. Zľavový kupón na drevené hračky pre deti ešte dnes využite aj na drevené kuchynky pre bábiky, lekárske a kadernícke kufríky, domčeky a rozprávkové zámky Legler, skrine či ohybné bábiky, drevené, prútené, antik alebo retro kočíky, zvonkové a zvukové dráhy, motorické veže... V e-shope Krajinahraciek.sk nepremeškajte ani zaujímavé zľavy na stavebnice a puzzle. S nimi svojim najmenším teraz ozaj bezkonkurenčne zadovážite 3D vkladacie puzzle domácich či zoo zvierat, puzzle s dopravnými prostriedkami, Legler aktívne mobilné dosky, obliekacie, zatĺkacie a zasúvacie boxy, Legler pyramídy, kocky s písmenkami, skladacie kvetinky a hrady, stavacie kocky Nico, mobilné stavebnice, guľôčkové dráhy Level...

kočík Krajinahraciek
Krajinahraciek
3

Krajinahraciek.sk – to sú hračky, ktoré vašim deťom vydržia

Krajinahraciek.sk, to je tiež výhodný zľavový kupón na detské hudobné nástroje. Bubny Conga, cabasy, akordeóny, činely, hracie skrinky, touch gitary, beat boxy, xylofóny, flauty i rapkáče. Ale aj na posúvacie bubienky, detské stoličky k bubnovaniu, hrkálkové náramky... Nájdete tu tiež baby sortiment, z toho vám zľavové kódy zľavnia napríklad Legler hrkálky, korálky na cumlík, drevené knižky so zvieratkami, ťahacie autá, hrazdičky pre bábätká, motorické hracie tabule, akčné kocky, závesné kolotoče, textilné hračky či deky na hranie Jamie.

4

Výhody pre zákazníkov Krajinahraciek

Zľavové kódy

Zľavy na hračky vám však v e-shope Krajinahraciek.sk umožnia bezkonkurenčne nakupovať aj stoličky, drevené boxy, rohové regáliky, plyšové kresielka, baldachýny, drevené tabuľky, dózy a opierky na knihy, s ktorými si izby vašich detí naozaj zútulníte. Krajinahraciek.sk vám jednoducho prináša geniálnu zábavu  pre malé i veľké deti, ktorej neodoláte!

5

Hodnotenie Krajinahraciek

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x