Hornbach zľavové kupóny

0 overených zľavových kódov a kupónov Hornbach - Apríl 2024

__photo
__Sad

Obchod nemá teraz v ponuke žiadne zľavové kupóny. Pozrite si ponuku iných podobných e-shopov.Hornbach eshop
1

Farby, tapety a maliarske príslušenstvo

V Hornbachu nájdete všetko dôležité pre váš dom a záhradu za skvelé ceny. E-shop ponúka širukú paletu produktov, z ktorých si určite vyberie každý. Farby a tapety, interiérové dekorácie, krby, náradie či dokonca osvetlenie či akvaristika. Stačí si len vybrať a nakupovať. A keď spomíname nakupovanie, určite nemôžeme zabudnúť na skvelé zľavy, ktoré má e-shop pre svojich zákazníkov pripravené. Pre väčšiu prehľadnosť a ešte jednoduchší nákup je e-shop rozdelený do nasledujúcich kategórií:

 • Farby a tapety
 • Interiérové dekorácie a obrazy
 • Krby, radiátory a klimatizácie
 • Kuchyňa
 • Kúpeľňa a sanita
 • Náradie, stroje a dieľňa
 • Osvetlenie a elektro
 • Podlahy, obklady a dlažby
 • Stavebniny, drevo, okná a dvere
 • Záhrada
 • Zoo a akvaristika
 • Železiarstvo

2

Vkusné dekorácie a bytový textil

Zariaďte si svoj domov vkusne, útulne a v neposlednom rade kreatívne - Hornbach eshop vám v tom pomôže. Navštívte sekciu Farby a tapety a vyšantite sa na stenách. E-shop ponúka tisíce vzorov tapiet a vyše milión farieb. Farby môžete navzájom miešať a kombinovať z pohodlia domova.  V ponuke samozrejme nájdete aj podkladovú farbu a ako inak aj maliarske príslušenstvo ako brúsny papier, stieracia mriežka,  vedro na farbu, brúsne hubky, miska na sadru, špachtla, štetce a štetky, tapetovací valček, vaničky,  a ešte oveľa viac. Pri nákupe nezabudnite na zľavové kódy, vďaka ktorým bude váš nákup určite výhodnejší!

dekorácie Hornbach

Domov, to sú aj drobné radosti ako napríklad dekorácie či iné bytové doplnky. V e-shope nájdete tie najlepšie doplnky pre váš domov ako rôzne koberce, rohožky, nášľapy na schody, záclonové tyče a koľajnice alebo drobné bytové dekorácie akými nepochybne sú aj rôzne dózy, úložné boxy, nástenné hodiny alebo imidžové nástenné teplomery. Ani pri nákupe týchto drobností nezabúdajte na zľavy, ktoré má Hornbach v talóne. Koniec koncov, každá zľava predsa poteší, no nie? Veľmi obľúbenou dekoráciou sú aj obrazy. O tom, že ponuka je naozaj bohatá, sa môžete presvedčiť na vlastné oči. Nájdete tu rámy na obrazy a fotografie, obrazy na stenu pre deti i dospelých, plagáty, drevené a plastové cedulky, a aby bola ponuka kompletná, samozrejme nesmie chýbať ani príslušenstvo k obrazom ako rôzne háčiky a podobne.

osvetlenie Hornbach
3

Od kuchynskej linky až po krby a kachle

Ak ste milovníkom tepla, alebo naopak milujete chlad, určite neobcháduajte kategóriu s názvom Krby, radiátory a klimatizácie. V ponuke nájdete krbové kachle a vložky, palivové drevo, palety, brikety, radiátory, zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu, ohrievače, vykurovacie telesá, ale aj dekoratívne krby. Ponuka je naozaj široká a ceny sú viac než priaznivé. A keď spomíname teplo, určite nemôžeme opomenúť ani kuchyne. Vystavajte si vašu vysnívanú kuchynňu snov lacno a vkusne! Ponuke nájdete kuchynský nábytok ako sú kuchynské skrinky či celé linky, kuchynské drezy a samozrejme aj batérie. Tu skrátka zoženiete všetko na jednom mieste. Sledujte aj sekciu Výpredaj a nakupujte za akciové ceny všetko potrebné nielen do kuchyne! Využite zľavové kupóny a zariaďte si lacno a vkusne aj kúpeľňu. V e-shope majú svoje miesto aj vodovodné batérie, sprchy, sprchové hlavice a systémy, kúpeľňová keramika, vane, ale aj kúpeľňový nábytok a vybavenie, zrkadlo, sauny, infrasauny či dokonca ohrievače vody. Zariaďte si vás príbytok od A po Z v Hornbachu a uvidíte, že dokonca aj niečo ušetríte.   

Zabúdať nemôžeme ani na osvetlenie a elektro. Vytvorte si vo svojej obyvačke, prcovni či spálni tú správnu atmosféru vďaka dokalému osvetleniu. V ponuke nájdete interiérové, ale aj exteriérové osvetlenie, káble a ochranu káblov a tiež zaujímavá je určite aj Smart Home inteligentná domácnosť. Zakúpiť si môžete visiace aj stojace lampy, luster, LED žiarovky, solárne svietidlá a ešte oveľa viac. Záleží len od vašich preferencií. Hornbach sa zameriava aj na podlahy, obklady a dlažby. V e-shope nájdete dokonalé podlahové krytiny, obkladový kameň či pásiky, vďaka ktorým si vyskladáte domov snov. Určite veľmi navštevovanou je aj sekcia Stavebniny.  V ponuke nájdete nielen protipožiarne a vchodové dvere, zárubne, klasické aj strešné okná, OSB dosky, drevotrieskové dosky a ešte oveľa viac. Ak sa rozhodnete niečo zostrojiť, iste budete potrebovať aj vhodné náradie. Tu nájdete aj to. Stavebné stroje, všetko potrebné na zariadenie dielne ako regály a regálové systémy, boxy, organizéry, ale aj pracovné oblečenie, bez ktorého sa žiadny domáci kutil iste nezaobíde.  Ak máte pri dome záhradku, určite chcete, aby vyzerala čo najkrajšie. V ponuke nájdete  záhradné a lesnícke stroje a nástroje, substráty, trávniky, osivá, ale aj záhradné domčeky a garážové prístrešky. Stačí si len vybrať a nakupovať presne to, čo potrebujete. Hornbach nezabúda ani na vášho domáceho miláčika. Správne krmivo pre psi je predsa základ. Objednávať si môžete granule, maškrty, či vitamíny pre psov za tie najlepšie ceny. Nakupovať v Hornbachu sa jednoducho vyplatí!

4

Black Friday Hornbach

Zľavy
Doprava zdarma

V Hornabachu môžete výhodne nakúpiť aj počas skvelej zľavovej akcie Čierny piatok. Výhodne tak môžete nakúpiť širokú škálu produktov od farieb a tapiet, až posvietidlá a mnoho ďalších produktov. Prezrite si ponuku a nakupujte počas Hornbach Black Friday všetko, čo potrebujete. Koniec koncov, výhodných nákupov nikdy nie je dosť, no nie? Len pripomíname, že zľavy počas Black Friday môžu dosiahnuť až - 70%.

5

Hodnotenie Hornbach

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 27 zákazníkov
26 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x