hojdi zľavové kupóny

www.hojdi.sk

V internetovom obchode hojdi.sk nájdete široký sortiment kvalitných bavlnených hojdacích sietí a sedačiek s kusom histórie pochádzajúcej z krajín ako je Kolumbia, či Brazília. Prinášame Vám spojenie pohody, relaxu a exotiky. Závesné siete a sedačky s nosnosťou až do 200 kg, ktoré u nás nájdete, možno využiť v exteriéri aj interiéri. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode hojdi

 

Hojdi.sk - pohodlie nadovšetko

Hojdi.sk má pre Vás prichystané veľké množstvo hojdacích sietí a sedačiek, ktorým žiaden zákazník neodolá. V prvom rade sú z kvalitných materiálov, čo je vidieť na prvý pohľad a taktiež sú veľmi pohodlné a zároveň Vám svojim dizajnom skrášlia byt, dom, či záhradu. Vyberajte a nakupujte podľa svojich predstáv, využite pri nákupe Hojdi zľavový  kód alebo  zľavový kupón a relaxujte v pohodlných sieťach a sedačkách. Produkty na Hojdi.sk nájdete v týchto kategóriách:

Hojdacie siete

Hojdacie sedačky

Sety

Stojany

Príslušenstvo

Výpredaj

Hojdacie siete sa stali originálnym bytovým doplnkom. Sortiment na Hojdi.sk Vám prinesie nielen maximálny relax, ale navodí aj exotiku vo Vašom interiéri, či v záhrade. Siete sa dajú využiť vonku i vo vnútri, je možné ich zavesiť medzi stenami, v podkroví s nosníkmi, na terase, na balkóne, v zimnej záhrade, v prírode medzi dva stromy a tiež na prenosnom stojane na hojdacie siete. Na hojdacie sedačky stačí jeden závesný bod – z pevného stropu, konára, trámu, na pergolu, či v zimnej záhrade a na stojan, ktorý nájdete v tiež v e-shope. Za zľavové kupóny alebo zľavové kódy nakúpite v e-shope hojdacie siete, sedačky alebo aj príslušenstvo k sieťam. Hojdacie siete sú určené na relax, spánok, pri rôznych terapeutických praktikách. Pre tieto účely sú vhodné široké siete bez rozpínacej tyče. Hojdanie a otáčanie v sieti trénuje, vyvíja a posilňuje cit pre rovnováhu ako u detí, tak aj u dospelého človeka. Napomáha pre úspešné liečenie porúch motoriky a problémov vnímania. Hlavne pre deti nie je len miestom pre odpočinok, hru, či skrýšu, ale prispieva tiež k návykom správneho držania tela, zachovania rovnováhy a koordinácie. Hojdacie siete sú populárne rovnako u detí, párov, rodín, či turistov. Ich hlavným cieľom je poskytnúť relax a pohodu. Avšak majú aj mnoho praktických výhod:

·       sú veľmi skladné,

·       veľmi flexibilné v použití,

·       môžu byť postavené a demontované behom niekoľkých sekúnd.

 

Hojdacia sieť pôsobí blahodárne na psychiku a napomáha psychickej regenerácii. V poslednej dobe sa stali v interiéri veľmi trendy. Často ich môžete vidieť v detských izbách, ale aj spálňach, či obývacích izbách. Ak chceme hojdaciu sieť využívať pre náhodné umiestňovanie, e-shop ponúka veľmi praktické cestovné balenie v plátenom vaku. Preto neváhajte a nakupujte na Hojdi.sk či už hojdacie siete alebo sedačky a využívajte Hojdi zľavové kupóny a zľavové kódy a tešte sa z výhodného nákupu.

 

Hojdacie siete a sedačky pre každého

Na Hojdi sk si vyberie každý zákazník svoj typ sedačky alebo siete. Môžete si vybrať hojdacie siete pre jedného, ktoré sú vo sviežich farebných tónoch alebo aj siete pre dvoch, ktoré sú zárukou vysokej kvality, pohodlia a príjemného dizajnu. Pri kúpe týchto sietí nezabúdajte využívať rôzne zľavy, Hojdi zľavové kupóny alebo zľavové kódy. Pre tých, ktorí chcú rodinne relaxovať, ponúka obchod priestranné rodinné siete na záhradu s nosnosťou až do 200 kg. Pre tých najnáročnejších zákazníkov sú v ponuke prichystané luxusné siete. Tieto siete sú kráľovsky veľké a priestranné s bambusovým upevnením a odnímateľným vankúšom. Sieť poskytuje luxus až dvom osobám s hmotnosťou do 160 kg. Najväčšiu radosť spravíte asi deťom, ak im kúpite detskú hojdaciu sieť, ktoré sú vyrobené prevažne zo 100% bavlny, sú veľmi pestrých a žiarivých farieb. Hojdacie sedačky, ktoré tiež nájdete v ponuke e-shopu sú ideálnym riešením pohodlného hojdania ako v interiéri tak hlavne aj na záhrade. Sedačky sú prispôsobené na sedenie ale aj pohodlné ležanie. Všetky hojdacie sedačky sú zárukou vysokej kvality, pohodlia a príjemného dizajnu. K hojdacím sieťam a sedačkám dostanete kúpiť na e-shope aj stojany, upevňovacie sety, doplnky. Ak teda uvažujete nad kúpou hojdacej siete alebo hojdacej sedačky a neviete aká veľkosť by bola pre Vás ideálna, prípadne sa obávate, že nebudete vedieť ako a kam ju zavesiť, alebo potrebujete zodpovedať iné otázky, navštívte e-shop Hojdi.sk má aj na takéto otázky odpovede priamo na svojej stránke.

 

Ako si uplatniť zľavy, zľavové kódy a zľavové kupóny?

Neviete, ako presne fungujú zľavové kódy na Hojdi.sk? Ponúkame Vám postup, ako si pri nákupe môžete rýchlo a jednoducho zľavové kódy uplatniť:

 

1/ Výber zľavového kódu 

Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý by ste si chceli na Hojdi.sk uplatniť

 

2/ Zobrazenie zľavového kódu

Kliknite na oranžové tlačítko „Zobraziť kód, skopírujte alebo si opíšte zľavový kód a kliknite na oranžové tlačítko  „Prejsť do e-shopu“, následne budete presmerovaný priamo na Hojdi.sk.

 

3/ Zadanie zľavového kódu

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem, stlačte tlačítko „Objednať“, produkt sa automaticky vloží do nákupného košíka, následne stlačte tlačítko „Dokončenie objednávky“. Priamo v Objednávke vložte skopírovaný zľavový kód alebo ho ručne vpíšte do „Poznámky“.

 

Využitie zľavy Hojdi na Vašekupóny.sk

Vyberte si konkrétnu Hojdi zľavu, kliknite na tlačítko „Získaj zľavu“ a budete automaticky presmerovaný do internetového obchodu Hojdi.sk priamo na akčnú ponuku, kde si môžete produkt nakúpiť so zľavou. 

 

Expirované kupóny

1. 8. 2015

Zľava 15% na hojdacie siete a sedačky

Doprajte si trochu oddychu.… Viac o zľave

Doprajte si trochu oddychu. Získajte zľavu 15% na kvalitné bavlnené hojdacie siete a závesné sedačky vhodné do záhrady aj do interiéru. Zľavový kód zadajte do poznámky v objednávke. Skryť text