Dream factory shop zľavové kupóny

www.dream-factory.sk

Internetový obchod Dream-factory.sk ponúka kvalitné ľudské i umelé vlasy na predĺženie, mihalnice, gélové a akrylové nechty a rôzne kozmetické prípravky. Využijete akcie, zľavy a zľavové kupóny a vyberiete si zo širokej ponuky tovaru ako klipy z ľudských a umelých vlasov na predĺženie a zahustenie, séra a šampóny na vlasy, kefy na vlasy, gélové nechty a príslušenstvo na ich modelovanie či umelé mihalnice. Stačí si len vybrať. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

Elnino.sk Notino Professionail Abcparfemy.sk Mandarinka.sk FAnn parfumérie

O obchode Dream factory shop

Internetový obchod Dream-factory.sk vám ponúka jedinečné ľudské vlasy na predĺženie, ale aj sady a pomôcky na gélové nechty, umelé mihalnice a rôzne kozmetické a wellness prípravky. Ak chcete vyzerať čo najlepšie alebo sa profesionálne venujete predlžovaniu vlasov či kozmetickým úpravám,  je pre vás pripravená bohatá ponuka skvelého tovaru, ktorý máte teraz možnosť získať za neprekonateľné ceny. Využite preto zľavy na ľudské vlasy na predĺženie, umelé či akrylové nechty či svietiace mihalnice a získajte to všetko a ešte oveľa viac veľmi výhodne a lacno. Vyberať si môžete za nasledovných kategórií, do ktorých je celá ponuka Dream-factory.sk rozdelená:

  • gélové nechty
  • vlasy na predĺženie
  • mihalnice
  • kozmetika a wellness

 

Štýlové gélové nechty a príslušenstvo 

Využite zľavy na Dream-factory a za super ceny nakúpte všetko potrebné na gélové nechty, kde nájdete napríklad laky na nechty, sady na nechty, akrylový systém, UV gély stavebné, UV gély, gél laky, extreme holografic powder, chromatic mirror efect, shimmer prášok, cat eye efect prášok, candy glitter, diamond manicure prášok, chrómový pigment, svietiace glitre, mega shine prášok, holoflash prášok, fantasy prášok, holografické fólie na nechty, ozdoby na nechty, pečiatky, aqua tipy, nálepky a vodolepky, japonskú manikúru, fixky na maľovanie nechtov, holografické laky, nechtové tipy, zdobiace laky, akrylové farby na zdobenie, šablónky na nechty, leštičky, pilníky, bloky, nástroje, brúsky, UV a LED lampy, odsávačky prachu, stolové lampy, krémy na ruky či parafín. Vyberte si to, čo sa vám hodí.

 

Ľudské vlasy na predĺženie

Ak si uplatníte zľavové kupóny Dream-factory, môžete veľmi výhodne získať i ľudské vlasy na predĺženie, ale i masky, výživy a séra na vlasy, kefy, vlasové prípravky, vlasové klipy, vlasové keratínové spoje, mikrokrúžkové spoje, copy na predĺženie z ľudských vlasov, pánske vlasy na predĺženie, kamienky do vlasov, mikrokrúžky, keratíny a eurolocky, umelé vlasy, farebné klipy umelých vlasov, ofiny na predĺženie, clipy na zahustenie vlasov, žehličky na vlasy a ďalšie príslušenstvo, ktoré pri predlžovaní či zahusťovaní vlasov určite využijete.

 

Mihalnice, kozmetika a wellness prípravky

Uplatnite si zľavové kódy a nakúpte i mihalnice a ďalšie príslušenstvo k nim ako naprílad odmasťovače a odstraňovače umelých mihalníc, svietiace mihalnice, gélové vankúšiky pod oči, trsy mihalníc, luxusné norkové mihalnice, 4D mihalnice, pánske mihalnice, riasenky, umelé mihalnice, lepidlá a ich odstraňovače, profesionálne pinzety, kefky na mihalnice, mikro kefky, vzduchové pumpičky, ochranné pásky, nožničky, nefritový kameň, silikónové podložky, okuliare, hubky, vrtuľky na dosušenie, pomôcky na predlžovanie, kulmy na mihalnice, lepidlá na trsy mihalníc či hena na farbenie mihalníc. V ponuke nájdete i kozmetické a wellness prípravky ako očné tiene, lesky na pery, vlasové séra a oleje, hubky na make-up, metalické tetovania, dekoratívnu kozmetiku, kozmetické štetce, masky, výživy a séra na tvár či očné okolie. Ponuka Internetového obchodu je naozaj veľmi pestrá a bohatá a či už sa venujete predlžovaniu vlasov alebo modelovaniu gélových či akrylových nechtov, určite si vyberiete to, čo potrebujete. Využite preto zľavy a urobte výhodný nákup, ktorý sa oplatí.

Expirované kupóny

31. 12. 2017

Zľavový kód - 10% zľava na nechty, vlasy a kozmetiku na Dream-factory.sk

Zľava 10% platí na celý… Viac o zľave

Zľava 10% platí na celý nákup v eshope Dream-factory.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavové kupóny Dream factory a nechty, vlasy a kozmetika vás vyjde lacnejšie. Skryť text