DAFA travel zľavové kupóny

0 overených zľavových kódov a kupónov DAFA travel - Apríl 2024

__photo
__Sad

Obchod nemá teraz v ponuke žiadne zľavové kupóny. Pozrite si ponuku iných podobných e-shopov.zájazdy Dafatravel
1

Dovolenka, poznávací zájazd či wellness pobyt

Dafatravel sk je cestovná a dopravná kancelária, ktorá ponúka širokú ponuku služieb ako sú zájazdy do zahraničia i na Slovensku, rezervácie leteniek, sprostredkovanie ponúk zájazdov rakúskych cestovných kancelárií či poskytnutie autobusovej dopravy. Ak sa chystáte na dovolenku, poznávací zájazd, kúpeľný či wellness pobyt, v eshope nájdete skvelú ponuku najrôznejších zájazdov, pobytov a možností skvelého ubytovania. Využite jedinečnú možnosť cestovať teraz za výhodné ceny. V ponuke Eshopu nájdete:

 

 • Bulharsko
 • Chorvátsko
 • Poznávacie zájazdy
 • Pútnické zájazdy
 • Ubytovanie
 • Kúpele
 • Exotika
 • Plavby
 • Booking
 • Letenky
 • Last minute
 • Rakúske CK
 • Autobusová doprava

2

V širokej ponuke si každý určite nájde niečo, čo ho osloví

Vyskúšajte napríklad vycestovať za krásami, ktoré poskytuje svojim návštevníkom Bulharsko. Internetový obchod vám ponúka množstvo termínov a možností ubytovania, dopravy a stravovania počas vášho pobytu. Alebo využite zľavy v cestovnej kancelárii a cestujte výhodne do Chorvátska, kde na vás čaká množstvo pobytov pri mori a možnosti ubytovania ako hotely, penzióny, luxusné objekty, apartmány, vily, bungalovy, robinzonády či majáky. Ak dávate prednosť poznávacím zájazdom, môžete si vybrať z ponuky zájazdov a výletov napríklad spoznávanie zámkov v Českej republike, obdivovanie múzeí v Viedni, alebo sa vyberte na výstavu kvetov v Olomouci či s deťmi do rozprávkového Family parku v Rakúsku.

Bulharsko Dafatravel

Uplatnite si zľavové kupóny a absolvujte pútnické zájazdy a navštívte Rím, Vatikán, Medjugorje, Fatimu, Lurdy, Izrael a Svätú Zem, Portugalsko, Španielsko či Turecko. Ak hľadáte ubytovanie na Slovensku, v eshope nájdete množstvo ubytovacích zariadení vo Vysokých Tatrách, Nízkych tatrách, Západných Tatrách, na Liptove či v Malej Fatre. V ponuke nájdete i množstvo liečebných pobytov, kde si môžete vybrať kúpeľné, wellness, rekondičné, relaxačné či víkendové pobyty. Ak si uplatníte zľavové kódy, máte skvelú možnosť cestovať i za exotikou, kde vás čakajú destinácie ako Kuba, Spojené arabské emiráty, Thajsko, Sri Lanka, Dominikánska republika, Omán, Maledivy, Maurícius, Tanzánia či Seychely. Alebo si užite nádherné a nezabudnuteľné plavby po mori v Stredomorí, Karibiku, Andalúzii, v blízkosti Kanárskych či Baleárskych ostrovov, Gréckych ostrovov, nechajte sa previezť loďou z Južnej Ameriky do Európy alebo obdivujte z lode fjordy v Nórsku.

3

Letenky aj Lastminute ponuky

Ak si potrebujete zarezervovať ubytovanie v Čechách či na Slovensku, môžete tak urobiť i cez internetový obchod, kde na vás čaká množstvo ubytovacích zariadení, ktoré môžete využiť či už sa chystáte na dovolenku alebo pracovnú cestu. V tejto cestovnej kancelárii máte možnosť  získať letenky za veľmi výhodné ceny a tiež možnosť rezervovať si letenky online.

Česko Dafatravel

V ponuke Last minute nájdete najvýhodnejšie a najlacnejšie možnosti zájazdov na Slovensku i do zahraničia, ktoré určite nemôžete premeškať. Eshop vám sprostredkuje i ponuky rakúskych cestovných kancelárií, kde si môžete vybrať z ponuke zájazdov, hotelov i leteniek podľa vašich predstáv. Ak potrebujete autobusovú dopravu na zájazdy, lyžovačky, školské výlety, oslavy či svadby, poskytnú vám kvalitnú a bezpečnú dopravu so skúsenými a profesionálnymi vodičmi.

4

Výhody pre zákazníkov

Zľavové kódy
Zľavy

Vyberte si zo širokej ponuky služieb, ktoré teraz môžete získať za skvelé ceny.  

5

Hodnotenie Dafatravel

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
20 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x