ČSOB poisťovňa zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón ČSOB poisťovňa - Jún 2023

__photo
-6%
Zľavový kód
ČSOB poisťovňa

Zľavový kód - 6% zľava na poistenie na Csob.sk

Zľava 6% platí na vybrané poistenia na stránke Csob.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na cestovné poistenie. Využite zľavový kupón ČSOB a poistenie vás vyjde lacnejšie.

Viac o zľave


ČSOB banka
1

Česko-slovenská obchodná banka

Česko-slovenská obchodná banka je jedna z najväčších a najsilnejších finančných skupín na Slovensku. Poskytuje finančné služby rôzneho charakteru podľa potrieb zákazníkov bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Áno, poskytujú služby aj online tzv. „za pochodu“ a to priamo z pohodlia Vášho domova, na dovolenke, v práci alebo na výlete.

2

Ponuka ČSOB

Idete na výlet? Mali by ste sa poistiť pre každý prípad alebo zameniť meny. Chcete postaviť dom alebo si kúpiť nehnuteľnosť, ale potrebujete väčší kapitál? Budete potrebovať stavebné sporenie, či pôžičku. Potrebujete si viesť financie na účte? V ČSOB toto všetko nájdete. A oveľa viac.

ČSOB je spoľahlivým bankovým partnerom vo bankovníctve a finančníctve pre retailových klientov, malých aj stredných podnikateľov, korporátne firmy aj pre klientov s privátnym bankovníctvom. V ponuke nájdete služby ako:

  • Bežné účty
  • Termínované vklady
  • Spotrebné či hypotekárne úvery
  • Kreditné karty
  • Životné a neživotné poistenia
  • Leasing
  • Stavebné sporenie

a mnoho iných služieb. Jedna vec je istá. V ČSOB budete mať Vaše financie v bezpečí. A teraz si ich môžete viesť aj online!

ČSOB sova
3

Výhody a benefity bankovania u nás

Vaša spokojnosť a bezpečnosť je pre nás dôležitá. Preto nájdete v našom e-eshope aj akcie na rôzne služby. Navštívte náš e-shop a využite aktuálne zľavy v ponuke. A teraz tieto služby môžete aktivovať aj online, aj priamo z vášho smartfónu prostredníctvom aplikácie ČSOB Smartbanking. A to priamo z pohodlia Vášho domova. Sledujte našu stránku a využite zľavy, ktoré ponúkame!

ČSOB sova
4

Zľavy

Zľavové kódy
Exkluzívne kódy

Život je nepredvídateľný. Nikdy nevieme, čo nám pripraví, čo nás čaká za rohom. Sledujte náš e-shop a našu aktuálnu ponuku zliav, ako napríklad: poistenia domu, bytu, alebo domácnosti, Vašich domácich miláčikov, cestovné alebo úrazové poistenie a mnoho iných a budete pripravení. Budete v bezpečí.  Poistite sa rovno z domu a sami podľa vlastných potrieb.

5

Hodnotenie ČSOB.sk

5.0

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 1 zákazníkov
1 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 1x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x