ČSOB poisťovňa zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón ČSOB poisťovňa - Jún 2024

__photo
-6%
Zľavový kód
ČSOB poisťovňa

Zľavový kód - 6% zľava na poistenie na Csob.sk

Zľava 6% platí na vybrané poistenia na stránke Csob.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na cestovné poistenie. Využite zľavový kupón ČSOB a poistenie vás vyjde lacnejšie.

Viac o zľave


ČSOB banka
1

Česko-slovenská obchodná banka

Česko-slovenská obchodná banka je jedna z najväčších a najsilnejších finančných skupín na Slovensku. Poskytuje finančné služby rôzneho charakteru podľa potrieb zákazníkov bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Áno, poskytujú služby aj online tzv. „za pochodu“ a to priamo z pohodlia Vášho domova, na dovolenke, v práci alebo na výlete.

2

ČSOB akcie

Idete na výlet? Mali by ste sa poistiť pre každý prípad alebo zameniť meny. Chcete postaviť dom alebo si kúpiť nehnuteľnosť, ale potrebujete väčší kapitál? Budete potrebovať stavebné sporenie, či pôžičku. Potrebujete si viesť financie na účte? Tu toto všetko nájdete. A oveľa viac.

Je spoľahlivým bankovým partnerom vo bankovníctve a finančníctve pre retailových klientov, malých aj stredných podnikateľov, korporátne firmy aj pre klientov s privátnym bankovníctvom. V ponuke nájdete služby ako:

  • Bežné účty
  • Termínované vklady
  • Spotrebné či hypotekárne úvery
  • Kreditné karty
  • Životné a neživotné poistenia
  • Leasing
  • Stavebné sporenie

a mnoho iných služieb. Jedna vec je istá. Tu budete mať Vaše financie v bezpečí. A teraz si ich môžete viesť aj online! ČSOB akcia, čaká na vás. 

ČSOB sova
3

ČSOB akcia, výhody a benefity

Vaša spokojnosť a bezpečnosť je pre nás dôležitá. Preto nájdete v našom e-eshope aj ČSOB akcie a ČSOB kupóny na rôzne služby. Navštívte náš e-shop a využite aktuálne zľavy v ponuke. A teraz tieto služby môžete aktivovať aj online, aj priamo z vášho smartfónu prostredníctvom aplikácie Smartbanking. A to priamo z pohodlia Vášho domova. Sledujte našu stránku a využite akcie ČSOB, ktoré ponúkame! ČSOB kupóny, čakajú na vás. 

ČSOB sova
4

Akcie ČSOB

Zľavové kódy
Exkluzívne kódy

Život je nepredvídateľný. Nikdy nevieme, čo nám pripraví, čo nás čaká za rohom. Sledujte náš e-shop a našu aktuálnu ponuku zliav, ako napríklad: poistenia domu, bytu, alebo domácnosti, Vašich domácich miláčikov, cestovné alebo úrazové poistenie a mnoho iných a budete pripravení. Budete v bezpečí.  Poistite sa rovno z domu a sami podľa vlastných potrieb. Využite ČSOB zľavový kupón alebo ČSOB zľavový kód a ušetrite. 

5

Hodnotenie ČSOB.sk

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
18 __thumbsup Zákazníkov odporúča
2 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 1x