creActive zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón creActive - Apríl 2024

__photo
-77%
Zľava
creActive

Zľavy až - 77% na kreatívny a umelecký sortiment creActive.sk

V eshope creActive nájdete teraz zľavy až do - 77% na vybraný kreatívny a umelecký sortiment. Kreativita je to čo potrebujete, ostatné dodáme my.

Viac o zľave


Creactive - vlna a koralky na stole
1

CreActive.sk – buďte aktívne kreatívni

Kreatívny eshop CreActive.sk, to je svet tisícov drobných vecí, z ktorých sa dajú vyhotoviť skutočne originálne produkty pre potešenie seba aj iných od šperkov po rôzne dekorácie z korálok, mozaiky, živice či plste, hodvábu, skla alebo porcelánu. Fantázii a vašim šikovným rukám sa jednoducho medze nekladú. Tento internetový obchod je synonymom aktívnej kreativity alebo kreatívnej aktivity a ak obľubujete  pretvárať všetko hmotné i nehmotné na jedinečné kúsky, rozhodne kliknite na www.creactive.sk a využite ponúkané zľavy na kreatívne a umelecké potreby ešte dnes. Pre svoju vlastnú handmate tvorbu si pritom vyberáte produkty z týchto prehľadných kategórií:

  • Modelovanie
  • Maľovanie
  • Živica a lôžka
  • Korálky
  • Komponenty
  • Iné techniky
  • Náradie a pomôcky

2

Všetko pre kreatívne duše

Učarovalo vám napríklad modelovanie? Milujete figúrky, šperky a iné ozdoby z polymérovej hmoty Fimo, hliny, elastického perleťového Cernitu alebo silikónu? To všetko v CreActive.sk práve teraz výhodne nakúpite vďaka zľavovým kupónom.  Nezabudnite ani na rôzne sady na tvorenie, rollery, metalické plátky, zmäkčovače a vykrajovátka, ktorými si svoju prácu zjednodušíte. Použite zľavové kódy aj na produkty z oblasti maľovania. Akrylové, tabuľové a olejové farby, lazúra, farby na hodváb, sklo, textil či porcelán, rôzne laky, pigmentové prášky, atrament a farby určené na mramorovanie nikdy neboli tak cenovo dostupné. S pomocou krištáľovej živice si vyhotovte vlastné štýlové náušnice, brošne, manžetové gombíky i sponky. Zadovážte si tiež bižutérne lôžka bez obsahu niklu a olova, aby bol váš kreatívny proces výroby čo najjednoduchší, využite výhodné zľavy CreActive a zabezpečte si aj laky, vazelíny či glitrové kolieska, s nimi budú vaše výrobky skutočne dokonalé.

CreActive - darcekova kracicka a stuha s inymi pomockami na vyrabanie na stole
CreActive - srdiecka zavesene na snure
3

Produkty pre Vašu handmade tvorbu

A čo tak shamballa náramky, náramky z drevených, plastových, sklenených či Swarovski korálikov? Alebo štrasové kamienky, ktoré celkový efekt ešte zvýraznia? Nepremeškajte aktuálne zľavy a vyberte si aj z tejto kategórie. CreActive.sk vám dnes ponúka neuveriteľných takmer 7400 prvkov a komponentov pre vašu handmate tvorbu. Okrem spomínaných dokonca aj filigrány, kaloty, kaplíky, ketlovacie nity, navliekacie materiály, spojovacie krúžky, šlupne, zapínania a výseky.

4

Zľavy v eshope CreActive

Zľavy

Zľavové kupóny a zľavové kódy pritom môžete použiť aj pre výrobky určené na drôtovane, sviečkovanie, servítkovanie, smaltovanie, quilling, vyhotovenie pierok či tvorbu s deťmi, pretože eshop CreActive.sk má pre vás tiež umelecké produkty určené pre tých najmenších. Tie si deti vďaka svojej metalickej a flourescenčnej rade doslova zamilujú. Kreativita je jednoducho to, čo potrebujete a CreActive.sk vám k nej dodá všetko ostatné!

5

Hodnotenie CreActive

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
19 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 1x