Conrad zľavové kódy a kupóny

7 overených zľavových kódov a kupónov Conrad - Jún 2024

__photo
-37%
Zľava
Conrad

Zľavy až - 37% na tovar PC a kancelária na Conrad.sk

V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 37% na vybraný tovar z kategórie PC a kancelária.

Viac o zľave
-36%
Zľava
Conrad

Zľavy až - 36% na autodoplnky na Conrad.sk

V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 36% na vybrané autodoplnky a auto príslušenstvo.

Viac o zľave
-32%
Zľava
Conrad

Zľavy až - 32% na tovar Energia na Conrad.sk

V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 32% na vybraný tovar z kategórie Energia.

Viac o zľave
-31%
Zľava
Conrad

Zľavy až - 31% na tovar dom a záhrada na Conrad.sk

V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 31% na vybraný tovar z kategórie dom a záhrada.

Viac o zľave
-30%
Zľava
Conrad

Zľavy až - 30% na náradie na Conrad.sk

V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 30% na vybrané náradie a meracie prístroje.

Viac o zľave
zľava
Zľava
Conrad

Zľavy na Multimédiá na Conrad.sk

V eshope Conrad nájdete zľavy na vybraný tovar z kategórie Multimédiá.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Conrad

Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 € na Conrad.sk

V eshope Conrad.sk získate pri nákupe nad 60 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Conrad
1

Kvalitná elektronika, náradie aj hračky

Internetový obchod patrí k najväčším predajcom elektra v Európe. E-shop ponúka technické inovácie, ktoré sú dostupné širokej škále zákazníkov. Sortiment na Slovensku v súčasnosti obsahuje viac než 100 000 výrobkov, ktoré pokrývajú takmer všetko, čo má niečo spoločné s elektronikou a technikou. Obchod sa snaží vždy zaistiť prvotriednu kvalitu všetkých predávaných výrobkov. Technologické centrum firmy je zodpovedné sa vývoj nových produktov a zaistenie stálej kvality tovaru. Nájdete tu široký sortiment v oblasti elektroniky zoradený do nasledovných kategórií:

  • Hobby
  • Dom & záhrada
  • Náradie
  • Súčiastky
  • Energia
  • Auto
  • PC & kancelária
  • Multimédiá

2

Sortiment, z ktorého si vyberiete

Unikátny sortiment ponúka mnoho vychytávok, prekvapivých riešení a najnovších inovácií. Pre výhodnejší nákup neváhajte využívať Conrad kupóny, zľavové kódy a iné top zľavy na elektro vychytávky. Ak sa radi venujete fitnessu, e-shop má pre vás pripravené hodinky s meraním pulzu, krokomery, outdoorové a športové hodinky. Tí, ktorí sa radi venujú hudbe určite poteší, že v eshope si  môžu vybrať z množstva hudobných nástrojov ako gitary, bicie, klávesy, dychové nástroje, sláčikové nástroje, syntetizátory a rôzne príslušenstvo k hudobným nástrojom. Hudobné nástroje sú finančne náročnou záležitosťou a preto hľadajte na e-shope aj zľavy na hudobné nástroje.

hodinky Conrad

Ak obľubujete elektro hračky, určite vás potešia autodráhy a vláčiky. Výhodne môžete kúpiť aj RC lietadlá, RC autíčka, šarkany, LEGO, stavebnice či modely lodí. Výhodná akcia alebo kupón Conrad vás určite poteší.

tablet Conrad
3

Zľava na notebooky či tablety vždy poteší

Na stránke si môžete objednať aj produkty z oblasti elektroniky do kancelárie alebo aj na domáce použitie. Vybrať si môžete monitory, notebooky a príslušenstvo, PC káble a adaptéry, počítače, sieťové zariadenia, tablety a čítačky kníh, tlačiarne, skenery, tonery alebo aj hracie konzoly. Nezabúdajte, že môžete využívať rôzne mega zľavy na notebooky a tablety, alebo aj rôzne Conrad kupóny na elektroniku rôzneho druhu. Z domácich spotrebičov si môžete vybrať napríklad malé domáce spotrebiče, kávovary a espresovače, vysávače, žehličky ale aj chladničky či mrazničky. 

Pre domácich majstrov má e-shop prichystané Conrad kupón na elektrické náradie, meraciu techniku, montážny materiál, pracovné odevy, ručné náradie, záhradnú techniku, lepidlá a pod. Eshop ponúka aj aktívne súčiastky, káble, kompresorovú techniku, spínače, akumulátory a batérie, sieťové zdroje, solárnu a veternú techniku. V sortimente nájdete aj navigácie, parkovacie systémy, autodoplnky, vreckové baterky, vysielačky a rádiostanice a ešte omnoho viac. Zľavy a zľavový kód Conrad na elektroniku určite potešia každého zákazníka, preto ich  neváhajte pri nákupe využívať.

4

Využitie Conrad zľavový kód na Vašekupóny.sk

Zľavové kódy
Exkluzívne kódy
Zľavy

Doprava zdarma

 

Vyberte si konkrétnu Feedo.sk zľavu, kliknite na tlačítko „Získaj zľavu“ a budete automaticky presmerovaný do internetového obchodu priamo na akčnú ponuku, kde si môžete produkt nakúpiť so zľavou. Najlepší je Conrad zľavový kód, a nakúpite lacnejśie.

Obľúbený je tiež populárny sviatok Conrad Black Friday, počas ktorého nakúpite njvýhodnejšie. Preto rýchlo využite Black Friday Conrad, každá zľava na Conrad outlet sa veľmi oplatí.

5

Hodnotenie Conrad

4.6

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
20 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x