AVG zľavové kódy

3 overené zľavové kódy a kupóny AVG - Jún 2024

__photo
-52%
Zľava
AVG

Zľava - 52% na antivírus AVG Internet Security na AVG.com

V eshope AVG nájdete zľavu - 52% na antivírus AVG Internet Security bez obmedzenia. Táto špičková internetová ochrana je vybavená intuitívnymi funkciami a poskytuje nekompromisnú bezpečnosť. Antivírus AVG vyhľadáva, odstraňuje a úplne blokuje vírusy, ransomware, spyware, rootkity, trójske kone a iný škodlivý škodlivý softvér. Pracuje v reálnom čase, takže hrozby zadrží ešte skôr ako vám dokážu ublížiť. Rovnako rýchlo testuje a chráni jednotky USB a disky DVD. A čo je to najlepšie? Automaticky aktualizuje vašu bezpečnosť, používa pokročilú umelú inteligenciu (AI) a testuje v reálnom čase, takže dokáže zastaviť aj najnovšie hrozby.

Viac o zľave
-36%
Zľava
AVG

Zľava - 36% na antivírus AVG Secure VPN na AVG.com

V eshope AVG nájdete zľavu - 36% na AVG Secure VPN. Využite zľavy na AVG.com a antivírus nakúpite lacnejšie. Táto komplexná sada nástrojov na ladenie automaticky zrýchľuje váš počítač, vyčistí nepotrebné údaje, predlžuje životnosť batérie, aktualizuje vaše najdôležitejšie programy a odstraňuje menšie problémy skôr, než prerastú na skutočné problémy. Nezáleží na tom, či máte úplne nový počítač alebo či pracujete roky na rovnakom zariadenie. Výsledky práce ladiacich nástrojov AVG vás prekvapia.

Viac o zľave
-20%
Zľava
AVG

Zľava - 20% na antivírus AVG PC TuneUp na AVG.com

V eshope AVG nájdete zľavu - 20% na AVG PC TuneUp. Využite zľavy na AVG.com a antivírus nakúpite lacnejšie. Táto komplexná sada nástrojov na ladenie automaticky zrýchľuje váš počítač, vyčistí nepotrebné údaje, predlžuje životnosť batérie, aktualizuje vaše najdôležitejšie programy a odstraňuje menšie problémy skôr, než prerastú na skutočné problémy. Nezáleží na tom, či máte úplne nový počítač alebo či pracujete roky na rovnakom zariadenie. Výsledky práce ladiacich nástrojov AVG vás prekvapia.

Viac o zľave


AVG - rodina pred notebookom
1

Spoľahlivá ochrana pre PC, notebooky aj smartfóny

Oficiálny internetový obchod spoločnosti neponúka len antivírusové programy pre počítače. Vyberú si tu aj súkromný a firemný majitelia notebookov, MacBook alebo inteligentných telefónov s Androidom či operačným systémom iOS. A zďaleka nejde len o ochranu softvéru, značka navyše vytvára a predáva programy pre zlepšenie výkonu týchto zariadení alebo zaistenie dokonalého súkromia. Vyberať môžete zo základných programov zadarmo aj prémiových platených verzií, na ktoré sa ale dajú využiť skvelé AVG akcie. A určite odporúčame využiť aj zaujímavú ponuku pre firemných zákazníkov, u ktorých vás tiež prekvapí vysoká kvalita, rozumné ceny a profesionálny prístup.

2

Široká ponuka antivírusových programov

Vďaka prehľadnému internetovému obchodu sa veľmi ľahko a rýchlo zorientujete v ponuke a za pár minút nakúpite presne to, čo ste hľadali.

Ponuka pre počítače aj MacBook je rozdelená na:

 • najlepší
 • ochranu
 • výkon
 • súkromie

V prípade mobilných telefónov môžete vyberať priamo jednotlivé programy, napríklad:

 • Antivirus pre Android
 • Cleaner pre Android
 • Secure VPN pre Android
 • Secure Browser pre Android
 • Mobile Security pre iPhone / iPad
 • Secure VPN pto iPhone / iPad
 • Secure Browser pre iPhone / iPad a ďalšie

Z firemných programov sú to najmä:

 •  Internet Security Business Edition
 •  Antivirus Business Edition
 •  File Server Business Edition
 •  Email Server Business Edition
 •  Patch Management
 •  Cloud Management Console
 • a iné

AVG - dva mobily s programom
3

AVG zľava a výhodné ponuky

Rodinám aj firmám doporučujeme dlhodobo využívať skôr platené programy, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a stupeň ochrany. Pri ich nákupe, ale nezabudnite uplatniť AVG zľavový kód, ktoré veľmi jednoducho napíšete do určeného políčka v nákupnom košíku. Ak by ste predsa len mali nejaký problém, môžete sa kedykoľvek obrátiť na zákaznícku podporu, kde vám skúsení zamestnanci po telefóne alebo e-mailom radi pomôžu všetko čo najrýchlejšie vyriešiť k vašej spokojnosti. Ďalšie akcie AVG a výhody máte možnosť získať po registrácii na e-shope.

AVG - napravo chlap a nalavo text o bezpecnosti pre firmu
4

Využite AVG Black Friday a ďalšie skvelé akcie

Zľavy

Najrôznejšie akčné zľavy prebiehajú po celý rok, ale najnižšie ceny vám zaručí práve Black Friday AVG. Počas tejto akcie môžete nakúpiť nielen pre seba, ale aj pre svojich blízkych. Antivírusová ochrana je skvelým darčekom, ktorý poteší milovníkov IT i všetky prakticky založených ľudí. Môžete si najprv vyskúšať niektorú z free verzií programu a potom so zľavou kúpiť vylepšenú platenú variantu. Prípadne kúpte rodine a priateľom ako darček program, s ktorým máte sami dobrú skúsenosť.

5

Hodnotenie Eshopu

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 29 zákazníkov
28 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 18x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 9x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 1x