Adriatic.hr zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Adriatic.hr - Máj 2024

__photo
-20%
Zľava
Adriatic.hr

Zľava až - 20% na Last Minute zájazdy na Adriatic.hr

Zľava až do - 20% platí na Last Minute zájazdy v Adriatic.

Viac o zľave
-15%
Zľava
Adriatic.hr

Predsezónne zľavy až - 15% na dovolenku v Chorvátsku na Adriatic.hr

Na Adriatic.hr nájdete predsezónne zľavy až do - 15% na vybrané privátne ubytovanie v Chorvátsku. Využite zľavy v Adriatic a dovolenka v Chorvátstku vás vyjde lacnejšie.

Viac o zľave


Adriatic zájazdy
1

Adriatic - ubytovanie, ubytovanie v hoteloch a aj ďalšie služby na Jadrane v Chorvátsku

Adriatic.hr/sk vám ponúka skvelé privátne ubytovanie, ubytovanie v hoteloch a aj ďalšie služby na Jadrane v Chorvátsku. Ak uvažujete o dovolenke a neviete sa rozhodnúť kam vycestovať, Adriatic.hr/sk vás iste presvedčí, aby ste za svoju dovolenkovú destináciu zvolili práve Chorvátsko. Využite zľavy na ubytovanie a získajte za bezkonkurenčné ceny kvalitné, komfortné a útulné ubytovanie v súkromí či v hoteloch kdekoľvek v Chorvátsku. Či už budete chcieť bývať na ostrove alebo na pevnine, v dome, vile, apartmáne či hotelovej izbe, alebo budete chcieť navštevovať piesočnaté či kamienkové pláže, určite si prídete na svoje a budete si vedieť vybrať zo širokej ponuky ubytovania. Celá ponuka je rozdelená nasledovne:

  • privátne ubytovanie
  • hotely
  • ostatné služby

2

Výhodne privátne ubytovanie

Využite zľavy na Adriatic  a za super ceny môžete získať pohodlné privátne ubytovanie v apartmánoch, ubytovanie v domoch, ubytovanie v izbách, ubytovanie v štúdiách, ubytovanie v luxusných vilách či ubytovanie blízko pláže. Vybrať si môžete objekty vhodné pre rodinnú dovolenku s deťmi, objekty v turistických miestach alebo naopak objekty vhodné pre pokojnú dovolenku. V ponuke nájdete luxusné vily, ale aj možnosť zažiť pravú robinsonskú dovolenku. Ubytujte sa v najobľúbenejších destináciách Chorvátska ako Split, Šibenik, Umag, Novigrad, Vodice, Biograd, Brač, Hvar, Korčula, Krk alebo Zadar.

Chorvátsko Adriatic
3

Hotely pre jednotlivcov i rodiny

Ak si uplatníte zľavové kupóny Adriatic, môžete výhodne získať i ubytovanie v hoteloch  a vybrať si rodinné hotely, lacné hotely, hotely s 5 hviezdičkami, hotely s ponukou all incslusive, turistické hotelové komplexy i malé útulné hotely pre rodiny po celom Chorvátsku. Ubytujte sa v hoteli s bazénom, v hoteli, kde si môžete priniesť aj domáceho miláčika alebo v prípade potreby si rezervujte hotel vhodný pre invalidné osoby. Stačí si len vybrať vhodný termín, destináciu, počet osôb, ktorý potrebujete ubytovať, zvoliť si ten správny hotel a nič vám už nebude brániť vycestovať na vysnívanú dovolenku za veľmi výhodné ceny.

 

hotel Adriatic
4

V ponuke nájdete i ďalšie služby

Zľavy

Uplatnite si zľavové kódy a vyberte si aj z ďalších ponúkaných služieb ako napríklad ubytovanie v majákoch, prenájom lodí a prenájom automobilov. Ak túžite na dovolenke po originálnom ubytovaní, využite príležitosť ubytovať sa v pôvodných majákoch, ktoré ponúkajú nielen romantické, pohodlné a komfortné ubytovanie, ale hlavne neopakovateľný zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda. Pre milovníkov dobrodružných dovoleniek sú na prenájom pripravené plachetnice alebo motorové lode, na ktorých určite zažijete nezabudnuteľné dovolenkové chvíle, na ktoré budete vy aj vaši blízki ešte dlho spomínať. Vyberte si model lode, počet osôb či počet kajút, ktoré budete potrebovať, zvoľte vybraný termín a materský prístav a vyplávajte za dobrodružstvom. V ponuke nájdete i možnosť prenájmu automobilov, takže v prípade, že na dovolenku necestujete vlastným dopravným prostriedkom, nemusíte mať obavu o to, ako budete počas dovolenky cestovať. Vybrať si môžete z ponúkaných automobilov ako Ford, Hyundai, Citroen či Opel. Využite zľavy na hotely, ubytovanie v súkromí, v majákoch, ale získajte za výhodné ceny i prenájom plachetníc, motorových lodí či automobilov a užite si so svojimi najbližšími príjemnú a bezstarostnú dovolenku v Chorvátsku.

5

Hodnotenie Adriatic

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 39 zákazníkov
37 __thumbsup Zákazníkov odporúča
2 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 28x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 2x
Zlé (0 - 1,0) 0x