Top-Nechty zľavové kupóny

www.top-nechty.sk

Internetový obchod Top-nechty.sk je miesto, kde nájdete všetko potrebné pre dokonalú manikúru ako rôzne sady na nechty, laky, tipy, šablóny, akryly, UV gély, ale aj rôzne pomôcky ako pilníky, kliešte či nožnice. Ak chcete ušetriť, určite využite rôzne zľavy od Top nechty a nakupujte výhodne aj so zľavovými kódmi a zľavovými kupónmi. Každá zľava sa vyplatí. Od začiatku roka 2019 u nás nájdete aj tovar na pletenie Skryť text

Prejsť do obchodu

O obchode Top-Nechty.sk

Viac ako len dokonalá manikúra 

Inetrnetový obchod Top-nechty sk ponúka rôzne produkty na nechty za tie najlepšie ceny. Milovníčky upravených nechtov si preto v tomto e-shope určite prídu na svoje. Svedčí o tom široký sortiment produktov za prijateľné ceny. Nájdete tu sady na nechty, tipy, šablóny, UV gély farebné aj modelovacie, gél laky, lepidlá, olejčeky a ešte oveľa viac. Ak chcete ušetriť, nezabudnite pri nákupe využiť výhodný zľavový kód a určite budete milo prekvapení. Pre väčšiu prehľadnosť je e-shop rozdelený do nasldujúcich kategórií, ktoré váš nákup urobia ešte pohodlnejším:

  • Sady
  • Manikúry
  • Brúsky
  • Lampy
  • Gél laky
  • Depilačné sady
  • Kufríky
  • Ozdoby
  • Výpredaj

 

Gélové sady na nechty aj manikúry

V kategórii Sady nájdete všetky možné sety, vďaka ktorý budú vaše nechty neodolateľné. Vyberajte si gélové sady, sady bez UV lampy, gél lak sady, akrylové sady či bio gél sady. Skrátka, nájdete tu úplne všetko. Každá sada sa skladá rozličného počtu dielov a obsahuje vždy niečo iné. Záleží od toho, čo zháňate. Práve preto tu nájdete aj menšie 22-dielne sady, rovnako ako tie väčšie 48-dielne. Pokial však nie ste zástancom rôznych vylepšení a uprednostňujete prirodzený a zdravý vzhľad nechtov, iste vám postačí aj menšia sada na manikúru. Detská manikúra vhodná aj pre bábätká alebo luxusná manikúra v koženom púzdre isto poteší aj ako darček. V e-shope nájdete aj iné doplnky ako napríklad kliešte a gilotíny, nožnice, orezávače, zatlačovače alebo pinzety. Pri nákupe určite neprehliadnite akcie, ktoré e-shop ponúka, a určite niečo ušetríte. 

 

Brúsky na nechty a odsávačky prachu

Skvelým riešením pre starostlivosť o ruky a nohy je nepochybne aj brúska na nechty a Top nechty to vedia. Práve preto tu nájdete tie najlepšie nechtové brúsky vhodné ako do salónu, tak aj na domáce použitie.  Využijete ju rovnako na prirodzené nachty, ako aj na tie gélové či akrylové. A kde je brúska, tam by mala byť aj odsávačka. Prezrite si ponuku e-shopu a nakupujte odsávačky prachu za tie najlepšie ceny. 

 

Géllaky a depilačné sady za skvelé ceny

V jednotlivých kategóriách nájdete napríklad aj kvalitné UV lampy a žiarovky či LED lampy značky Promed, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou pri robení gelových nechtov. Vďaka nim totiž vytvrdne UV a BIO gél alebo gél lak na nechty. Keď je reč o  UV lampách, určite nemôžeme opomenúť ani gél laky. Pre zákazníkov sú k dispozícii rôznofarebné gélové laky, ktoré si môžete kúpiť buď samostatne alebo je tu tiež výhodná sada gél lakov. Nájdete tu aj rôzne nálepky, vodolepky, chrómový prášok, glitrový prach, pierka, sieťky, zdobiace papiere, drvené mušle, kamienky, ozdobné konfety, sušené kvietky, zdobiace pásky, 3D ozdoby, FIMO plátky, glitrové nitky, karusel s ozdobami, perličky alebo šablóny na zdobenie. Záleží len od vášho vkusu a preferencií. K dokonalým nechtom nepochybne patrí aj upravená hladká pokožka. V e-shope nájdete všetko potrebné na voskovú depiláciu. V ponuke sa nachádza malá aj kompletná sada na voskovú depiláciu, ale nájdete tu aj depilačné krémy, ohrievače na vosk, ale aj samotné depilačné vosky, vďaka ktorým bude vaša pokožká hebká oveľa dlhšie. Pri nákupe môžete využívať rôzne výhody, ktoré obchod ponúka, napríklad Top nechty zľavové kódy.

Kvalitné malé aj veľké kozmetické kufríky 

Ak hľadáte niečo, kam by ste mohli všetky svoje zakúpené produkty na nechty uskladniť, navštívte kategóriu Kozmetické kufríky. Nájdete tu kvalitné kufríky za skvelé ceny. Kufríky sú samozrejme výbornou voľbou aj na uskladnenie napríklad dekoratívnej kozmetiky alebo iných drobností. Nájdete tu kozmetické kufríky s vyberateľnými poličkami, zrkadielkom a skvelou voľbou sú aj tie s hliníkovým rámom.  

 

Podobné zľavové kódy a kupóny

Expirované kupóny

12. 7. 2021

Zľavový kód na dopravu zadarmo na Top-Nechy.sk

Chceš nakúpiť bez poštovného na Top-Nechty.sk už od 20€? Výnimočná akcia len na tejto stránke!

Chceš nakúpiť bez poštovného na Top-Nechty.sk už od 20€? Výnimočná akcia len na tejto stránke! Skryť text

8. 2. 2021

Zľavový kód - 5% na celý nákup na Top-Nechty.sk!

Uplatnite si zľavu na top-nechty.sk ešte dnes!

Uplatnite si zľavu na top-nechty.sk ešte dnes! Skryť text

8. 2. 2021

Zľavový kód - 3 € pri nákupe nad 50€ na Top-Nechty.sk

Ušetri s nami!

Ušetri s nami! Skryť text

8. 2. 2021

Zľavový kód na dopravu zadarmo na Top-Nechty.sk

Nakúp u nás bez poštovného ešte dnes!

Nakúp u nás bez poštovného ešte dnes! Skryť text

7. 1. 2021

Zľavový kód - 3 € zľava pri nákupe nad 50€ na Top-Nechty.sk

Nakúpte ešte dnes so skvelou zľavou

Nakúpte ešte dnes so skvelou zľavou Skryť text

7. 1. 2021

Zľavový kód - 5% zľava na nákup na Top-nechty.sk

Zľavu si uplatníte s kódom na stránke top-nechty.sk!

Zľavu si uplatníte s kódom na stránke top-nechty.sk! Skryť text

7. 12. 2020

Zľavový kód na dopravu zadarmo na Top-nechty.sk

Využite naše skvelé zľavy ešte dnes!

Využite naše skvelé zľavy ešte dnes! Skryť text

7. 12. 2020

Zľavový kód - 5% na nákup na Top-nechty.sk

Nakúpte ešte dnes na top-nechty.sk

Nakúpte ešte dnes na top-nechty.sk Skryť text

7. 11. 2020

Zľavový kód - 5% zľava z celého nákupu na Top-Nechty.sk!

Špeciálne októbrové zľavy!

Špeciálne októbrové zľavy! Skryť text

7. 11. 2020

Zľavový kód na poštovné zadarmo na Top-nechty.sk

Využite skvelé októbrové zľavy na top-nechty.sk

Využite skvelé októbrové zľavy na top-nechty.sk Skryť text