ham zľavové kupóny

www.ham.sk

Na Ham.sk si môžete objednať donášku jedál z desiatok overených reštaurácií v Bratislave a v Košiciach. Vyberte si z ponuky reštaurácií, zaplaťte online, využite vernostný systém a zľavy na donášku jedál. O potvrdení objednávky dostanete sms a jedlo vám doručí kuriér. V ponuke nájdete jedlá ako pizza, cestoviny, šaláty, gyros, sushi, vegetariánska a vegánska kuchyňa, indické a arabské špeciality, bagety, polievky, dezerty, slovenská klasika a iné. Skryť text

Prejsť do obchodu

O obchode ham.sk

Portál Ham sk vám ponúka donášku jedál z desiatok overených reštaurácií, ktoré rozvoz jedla ponúkajú. Ak máte večer chuť na pizzu, cestoviny, alebo ste v práci  a nemáte kedy zabehnúť na obed, Ham.sk je presne to, čo potrebujete. V priebehu niekoľkých minút môžete objednať svoje jedlo z vašej obľúbenej reštaurácie, ktorá sa nachádza vo vašom okolí. Využite zľavy na dovoz jedál a najedzte sa výhodne, lacno a chutne v pohodlí domova alebo v práci bez toho, aby ste museli absolvovať cestu do reštaurácie. Ak bude reštaurácia otvorená a vaše jedlo v ponuke, do hodiny si môžete pochutnať na tom, čo ste si objednali. Zaplatiť môžete online alebo priamo kuriérovi, ktorý vám vaše jedlo privezie. Preto neváhajte a využite skvelú ponuku, ktorá sa vám ponúka. Vybrať si môžete z nasledovných kategórií jedál a menu:

 

 • pizza
 • cestoviny
 • šaláty
 • steak a gril
 • burger a sendvič
 • kebab
 • bezlepkové
 • domáce
 • racio a raw
 • nonstop
 • denné menu
 • sushi
 • ázia
 • curry battle

 

Kvalitná pizza, cestoviny či šaláty


Ak obľubujete taliansku kuchyňu či cestoviny, alebo si radšej pochutíte na osviežujúcom šaláte, vyberte si z ponuky reštaurácií, ktoré ponúkajú tieto jedlá vo svojom menu. Využite zľavy na Ham a vyberte si zo širokej ponuky pizze práve tú, ktorú máte najradšej z vašej obľúbenej reštaurácie či priamo z pizzerie. 

                                                                                V ponuke nájdete i mäsité jedlá


Uplatnite si zľavové kupóny Ham a vyberte si i z ponuky jedál z kvalitného mäsa, či už máte chuť na dobrý steak, burger alebo kebab. Určite neoľutujete a za výhodnú cenu si svoje chutné jedlo môžete užiť už za pár chvíľ od jeho objednania. 


                                                         Výhodne i domáce jedlo, racio jedlo alebo denné menu


Pre milovníkov a vyznavačov zdravého životného štýlu sú v ponuke i reštaurácie, ktoré ponúkajú bezlepkové jedlo, racio a raw jedlo. Za jedinečné ceny sa máte možnosť zdravo a chutne najesť. Využite i možnosť objednať si z ponuky klasickej domácej kuchyne alebo denného menu jednotlivých reštaurácií, čo je veľmi praktické najmä v čase obeda, kedy nestíhate obed v jedálni či reštaurácii. 

                                                                           Nonstop nákup alebo ázijska kuchyňa


Ak potrebujete mať istotu, že si jedlo môžete objednať kedykoľvek počas dňa či noci, využite ponuky reštaurácií a podnikov, ktoré poskytujú nonstop servis a vaše jedlo sa k vám dostane hoc aj o polnoci. Uplatnite si zľavové kódy a vyberte si z ponuky ázijskej či thajskej kuchyne, alebo vyskúšajte sushi. Využite možnosť objednať si a výhodne kúpiť kvalitné jedlo a vychutnajte si ho hoc i z pohodlia vášho domova.

Podobné zľavové kódy a kupóny

Svetnapojov.sk La-vin.sk Mall.sk

Expirované kupóny

30. 6. 2016

5 € na prvú objednávku donášky jedla na ham.sk

Kliknutím na link budete… Viac o zľave

Kliknutím na link budete presmerovaní na webstránku Ham.sk s bonusovým kreditom 5 Eur ( štandardne 2 €). Po registrácii: zadajte email, telefón a postupujte podľa pokynov. Po úspešnom založení účtu si na ňom nájdete kredit 5 Eur. Podmienkou pre použitie kreditu je platba kartou. Kredit platí 30 dní od dňa registrácie. V poslednom kroku objednávky donášky jedla z ľubovoľnej reštaurácie v Bratislave alebo v Košiciach môžete premeniť kredit na zľavu až do 50% z hodnoty objednávky. Skryť text