Návrat na vasekupony.sk

Odviažte sa so Shopping Fever a doprajte si len to najlepšie

Túžite oživiť svoj šatník, no nechcete minúť celú výplatu? Tak potom sa určite zapojte do Shopping Fever a užite si 3 dni plné výhodných nákupov. Zaslúžite si to. Zľavy vo vybraných obchodoch dosiahnu až -50%. Pozrite sa, kde sa oplatí nakupovať.

 

 

Viete, čo je to Shopping Fever?
 
Ashopping Fever je názov obľúbenej zľavovej akcie, ktorá odštartuje 12. apríla 2019 a potrvá 3 dni, konkrétne do 14. apríla 2019. V priebehu týchto dní klesnú ceny vo vybraných obchodoch pekelne nízko. Špeciálne zľavy a akcie prebehnú vo vyše 2700 online aj kamenných predajní u nás aj v susednom Česku. Ako to celé funguje?

Na to, aby ste si nákupy užili čo najviac, potrebujete najskôr získať potrebné zľavové kódy, však?  Zľavové kupóny, ale aj kódy, vďaka ktorým nakúpite výhodne, môžete získať hneď niekoľkými spôsobmi.
 

 

1. Marcové vydania časopisov Marie Claire, Joy Elle obsahujú špeciálnu kupónovú knižku, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete.

2. Ak ste si nestihli zakúpiť marcové vydanie obľúbených maazínov, nezúfajte. Mnohých iste poteší aj praktická mobilná aplikácia s názvom Shopping Fever, ktorá obsahuje presný zoznam všetkých obchodov zapojených do kampane. Pozor, kupóny v aplikácií sú spoplatnené. 

3.  No a všetko potrebné ( a to úplne zadarmo) samozrejme nájdete aj na našom webe Vašekupóny.sk
 

 

Kde všade si môžete uplatniť zľavu?
 

Prezrite si zoznam obchodov, v ktorých teraz nájdete zľavy až do výšky -50%. 

pietro filipi zlavy vasekupony.sk     loccitane zlav vasekupony.sk     orsay zlavy vasekupony.sk     yves rocher zlava vasekupony.sk

sconto zlavy vasekupony.sk          kara zlavy vasekupony.sk      marionnaud zlavy vasekupony.sk      a3sport zlavy vasekupony.sk

desigual zlavy vasekupony.sk      blazek zlavy vasekupony.sk      urbanstore zlavy vasekupony.sk       answear zlavy vasekupony.sk