Kika akcie a zľavy

www.kika.sk

Internetový obchod Kika.sk ponúka široký sortiment nábytku a bytových doplnkov. Vybrať si môžete za výhodné zľavové kupóny jedálenské stoly, stoličky, zariadenie pre detské a študentské izby, sedacie súpravy, kreslá, sedacie vaky alebo aj postele a skrine do spálne. V ponuke nechýbajú ani trendy bytové dekorácie, svietidlá a bytový textil. Sledujte Kika výpredaj a zľavy a nakupujte práve teraz. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

Alza.sk Halens Tempo nábytok Onlineposter.sk Cellbes.sk Slniečkovo.sk

O obchode Kika

Kika – najnovšie trendy v modernom bývaní a dizajne

Kika je spoločnosť predávajúca kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov zodpovedajúcich trendom moderného bývania. Od jesene 2013 sa stala súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, druhého najväčšieho obchodníka s nábytkom na svete, vďaka čomu tak vo svojom obore patrí k jednoznačným lídrom na trhu. Dnes prevádzkuje celkom 32 obchodných domov v Rakúsku a 23 v strednej a východnej Európe, čo svedčí o jej medzinárodne úspešnej expanzii. Bohatú ponuku produktov spoločnosti si môžete pozrieť na Kika.sk a  jedinečný kúsok nábytku si teraz cez aktuálny zľavový kupón Kika zadovážiť v tých najlepších cenách. Tovar si vyberajte z týchto konkrétnych kategórií:

Obývacie izby & Kancelária

Kuchyne & Jedálne

Spánok

Kúpanie

Deti & Študenti

Deko & Svetlo

Výpredaje

Ak si potrebujete dovybaviť obývaciu izbu, v Kika nájdete všetko potrebné: masívne komody, vitríny, regále z topoľa, dubový rad Indigo, agátový Castello, konferenčné, barové stolíky. Zľavové kupóny môžete využiť na nákup pohoviek Ferrucio, rozložiteľných Space,  kožených vintage kresiel a taburetiek. Zľavové kódy napríklad na sedacie súpravy Selektion, kožené rohové sedacie súpravy Enterprise, Exit a Bronx s uložným priestorom i rozložiteľným lôžkom. A na nábytok do vašej kancelárie: na otočné stoličky Manager, počítačové a písacie stoly, pracovné stolné lampy a kancelárske príslušenstvo. Ak prebieha v e-shope akcia alebo výpredaje, zľavy môžu dosahovať - 15, 40 alebo až 90%.

 

S Kika budete mať všetko zariadené na jednotku

Zmenu si žiada aj vaša jedáleň? Zháňate rohovú jedálenskú súpravu, príborník, stôl či barové stoličky? kika.sk vám ponúka jedinečnosť masívneho divokého dubu,  dizajn  santa fé, atraktívnosť barových stoličiek Pongo, modernosť kolekcií Prime, Medoc, Signo, Leeds či New York v kombinácii dreva so sklom. Ak použijete zľavový kupón na jedálenské súpravy, môžete ich získať za najlepšie ceny. Asi najviac sa prihliada na kvalitu spánku. Preto určite dbáte o čo najlepší výber postele, matracov a ostatného spálňového nábytku. Kika pre vás pripravila pestrú ponuku spálňových setov Vento, Nora, Vulkan,  nočných stolíkov, drevených, kovových, čalúnených postelí, skladacích lôžok  a váľand, kvalitných matracov a roštov. Cez zľavy na postele a sedacie súpravy si ich teraz zadovážite za bezkonkurenčnú cenu. Nepremeškajte ani zľavy na posteľnú bielizeň: saténovú, bavlnenú, damaškovú v rôznych farebných prevedeniach, na plachty, vankúše, paplóny, chrániče matracov a mikrofázové deky Cashmere. Kika, to sú tiež zľavy pre vašu kúpeľňu na sanitu,  nábytok a zrkadlá a pre izbu vašich najmenších. Nájdete tu detské a študentské zostavy Floyd či Flexa, postele, komody, kontajnery. A  tiež bytové dekorácie ako sú sviečky, vázy, rámčeky, lampy, záclony a rolety. Kika ponúka svojim zákazníkom jednoznačne tie najaktuálnejšie bytové riešenia! 

Expirované kupóny

30. 5. 2016

Zľavy až - 43 % na detské a študentské izby na Kika.sk

V Kika nájdete zľavy až do - 43 % na vybrané detské a študentské izby.

V Kika nájdete zľavy až do - 43 % na vybrané detské a študentské izby. Skryť text

30. 4. 2017

Zľavy až - 70% na nábytok a bytové doplnky na Kika.sk

V Kika nájdete zľavy až do - 70% na vybraný nábytok a bytové doplnky.

V Kika nájdete zľavy až do - 70% na vybraný nábytok a bytové doplnky. Skryť text