Gorila zľavové kódy a kupóny

www.gorila.sk

Gorila.sk je knižný supermarket, v ktorom nájdete množstvo kníh – beletriu, encyklopédie, spoločenské vedy, cudzojazyčnú literatúru, cestopisy, odborné knihy, knihy pre deti a mládež, učebnice, audioknihy a mnoho ďalších. Za zľavové kódy si môžete v e-shope kúpiť aj DVD, BLU-RAY DVD, hudobné DVD, hry, dokonca plagáty, postery či tričká. Gorila sk vám prináša akcie, zľavy a zľavové kupóny na kompletný sortiment produktov. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

Alza.sk Filmland.sk Halens Bux.sk Slniečkovo.sk Muziker.sk

O obchode Gorila.sk

Gorila.sk – najlepší supermarket kníh, DVD, CD i Blu-Ray nosičov

Gorila.sk je jeden z najväčších knižných supermarketov alebo inak najširšia ponuka knižných titulov, DVD a CD na Slovensku. V jeho e-shope nájdete všetky dostupné knižné novinky, svetové bestsellery, tituly ocenené v súťažiach, audioknihy, komiksy a encyklopédie , učebnice, medicínsku, cudzojazyčnú či športovú literatúru, cestovateľské i náboženské tituly, ale aj hry alebo hudobné DVD. Ak teraz využijete aktuálne zľavy na Gorila.sk, zadovážite si jedinečný knižný, hudobný či filmový zážitok za extra výhodné ceny. Preto nepremeškajte skvelú ponuku e-shopu Gorila a ešte dnes nakupujte v týchto kategóriách:

  • Knihy

  • DVD

  • Blu-Ray

  • CD

  • Music DVD

  • Games

  • Plagáty

Hľadáte konkrétny titul? Máte svojho obľúbeného autora? Možno dávate prednosť čoraz populárnejšej severskej krimi. Prípadne vás oslovili slovenskí autori: úspešné detektívky Dominika Dána, drsné thrilery Jozefa Kariku či romantika v podaní Táne Keleovej-Vasilkovej. Práve pre vás si Gorila.sk pripravila zľavy na knihy. Na dobrodružnú, hororovú, sfilmovanú, spoločenskú, sci-fi literatúru, poéziu, chovateľské tituly, humorné, satirické knihy. Ak použijete tiež výhodný zľavový kupón na knihy, môžete si za bezkonkurenčnú cenu zabezpečiť svetovo známe bestsellery ako napríklad: Dievča vo vlaku od Paula Hawkinsa, Nesbovo Polnočné slnko alebo Lagercrantzovo Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. A rovnako tak aj aktuálne slovenské hity: Som mama,  Banda zlodejov či Dementi. Zľavy využite tiež na literatúru pre deti a mládež,  zadovážte si Mimi a Lízu či Džínsový denník alebo sériu Škola noci z kategórie Young Adults.

 

Zľavové kupóny a zľavové kódy aj na DVD a CD

Gorila.sk, to sú zľavové kódy i na  širokú ponuku DVD  a Blu-Ray nosičov. Nájdete tu slovenské, české, historické, dobrodružné, katastrofické či rodinné filmy, ale aj tanečné a dokumentárne kúsky, životopisné a vojnové filmy. Jednoducho pre každého niečo. Za všetko hovoria známe svetové trháky: Hry o život, James Bond-Spectre, Marťan, Päťdesiat odtieňov sivej...  Tie, ako aj mnohé ďalšie, si teraz cez zľavové kupóny na DVD a Blu-Ray DVD zadovážite tak výhodne, ako sa len dá. Na vysokooptických diskoch Blu-Ray nájdete už aj najnovší Mission Impossible-Národ grázlov, Papierové mestá, Kód Enigmy, ale aj detské hitovky V hlave či Mimoni. Gorila.sk má k dispozícii aj zľavové kupóny na hudobné DVD a CD, jazzovú, rockovú, bluesovú, rapovú i slovenskú hudbu, na interpretov Zagorovú, Jamesa Blunta,  Leonarda Cohena, Adele, Il Divo. A tiež na PC hry, hry Nintendo a Playstation. A v neposlednom rade neobíďte ani širokú ponuku elektronických knižných titulov teraz v skvelých cenách. Gorila.sk má jednoducho knihu, hudobné či filmové DVD naozaj pre každého!

 

Expirované kupóny

31. 1. 2016

Veľký povianočný výpredaj až - 92% zľavy na knihy na Gorila.sk

V online kníhkupectve Gorila… Viac o zľave

V online kníhkupectve Gorila teraz nájdete Veľký povianočný výpredaj až do - 92% zľavy na vyše 600 titulov kníh. Skryť text